Jawline Dolgusu İle Daha Estetik Bir Yüz Profili

Basın Bülteni

Güzel bir yüz estetiğinde bulunan en önemli özelliklerden biri güçlü bir profildir. Bu güçlü profile jawline dolgusu ile rahatlıkla kavuşmak mümkündür. Gelişen teknoloji sayesinde enjeksiyonlar size her zaman hayalini kurduğunuz yüz profilini sunmak için gelişti. İster yirmili yaşlarınızda yüzünüzün güçlü bir profile sahip olmasını hayal ediyor olun isterseniz de ellili yaşlarda bölgeye hacim kazandırmayı talep edin, jawline dolgusu bu isteğinizi karşılar.

Jawline dolgusu nedir?

Jawline dolgusu, yüz profilini tanımlayan bir tedavi yöntemidir. Daha ince, daha belirgin bir çene oluşturmayı sağlayabilir. Bu dolgu, çene ve çene hattını şekillendirmek için geliştirilmiştir. Herkesin kemik yapısı farklıdır ve bazılarının çeneleri yumuşatması veya çift çeneyi küçültmesi, bazılarının ise zaten belirgin bir çene çizgisi olabilir ve sadece biraz daha fazla tanımlama isteyebilir. Jawline dolgusu ile bu isteklerin her biri yerine getirilebilir.

Bu nedenle, jawline dolgusu enjekte edilmeden önce bir danışmanlık randevusuna gitmeniz çok önemlidir. Tedavi çığır açıp güzel sonuçlar verse de, doktorunuzun yüzünüzü incelemesi ve enjeksiyonları nasıl düzgün bir şekilde dağıtacağını belirlemesi önemlidir. Örneğin birçok insan boyun kasının çok aşağı çekilmesi nedeniyle zayıf bir çene hattına sahiptir ve boyuna stratejik olarak dolgu maddesi yerleştirmek, kası yukarı çekecek ve daha güçlü bir çene hattı yanılsaması yaratacaktır. Ayrıca gıdı bölgesine enjeksiyonun da yüz profili için çok önemli avantajları olabilir. Yüzünüzü bilmek, dolgunun özelliklerinizi vurgulamasını ve muhteşem yeni çene hattınızı vurgularken size yüz uyumu vermesini sağlayacaktır.

Jawline dolgusu ile yüz profilini değiştirmek mümkün müdür?

Jawline dolgusu tedavi, yaşa bağlı hacim kaybını telafi edebilmek için harika bir tedavi yöntemidir. Ayrıca genç yaşlardaki kişilerin daha karakteristik bir çene hattına sahip olmasını da sağlar. Her yaştan ve yüz şeklinden insan çene dolgusunu talep eder ve bunun nedeni etkili, uzun ömürlü ve %100 buna değer oluşudur. Enjeksiyon işlemi nispeten basittir. İlk başta biraz rahatsızlık hissedebilirsiniz ancak bir saatten kısa bir süre içinde klinik dışında olacak ve günlük rutininize döneceksiniz. Tüm enjeksiyon tedavileri gibi, morarmayı önlemek için tedaviden yaklaşık bir hafta önce alkol, multivitaminler, kan incelticiler ve aspirin gibi antikoagülanlar gibi şeylerden kaçınmaya çalışın. Tüm bunlara dikkat edildiğinde jawline dolgusu kolay ve güvenilir bir işlemdir.

Hafif şişlik ve/ veya morarmaların azalması tedaviden sonra birkaç gün sürebilirken özelliklerinizde hemen hemen önemli bir fark göreceksiniz. Daha ince bir boyun, daha yumuşak alt yüz veya size büyük bir güven artışı sağlayacak ve sonuçlar hemen hoşunuza gidecektir. Jawlin dolgusu sadece çene görünümünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda tüm yüz profilini etkiler ve iyileştirir.

Jawline dolgusunun avantajları nelerdir?

Dolgu maddeleri, bıçak altına girmenize gerek kalmadan tercih ettiğiniz özellikleri tanımlayabilen, yeniden şekillendirebilen ve hacim kazandırabilen gelişmiş bir tedavidir. Gözleri, gülümsemeyi, çene konturunu, çeneyi ve çene altındaki alanları iyileştirmek için kullanılabilirler. Yüz dolgu maddelerinin önerilen faydaları arasında koyu, çökük ve göz altı sarkmasını en aza indirmek, çene çizgisini tanımlamak, gülümseme çizgilerini yok etmek ve çift çene özelliklerini azaltmak yer alır.

Jawline dolgusunun tüm avantajlarından faydalanmak için Dr. Mustafa Karataş ile görüşebilir ve bu tedavi için iyi bir aday olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Dr. Mustafa Karataş, hem jawline dolgusu prosedürü öncesi hem de sonrasında her hastası ile özel olarak ilgilenerek istediğiniz yüz profiline güvenle kavuşmanıza yardımcı olur.

Bu Haberi Paylaşın