Erkekler İçin Lazer Epilasyon Sayesinde İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak Çok Kolay Yolu Buz Lazer

Basın Bülteni

Bazı erkekler için vücut kılları tamamen normal olsa da bazıları tüylerinin bir kısmından veya tamamından kurtulmak ister. Günümüzün en son teknolojisi sayesinde erkeklerde lazer epilasyon, tıraş bıçağı yanması ve batık tüyler gibi olağan yan etkiler olmadan istenmeyen tüylerden kurtulma şansını sunar. Giderek artan sayıda erkeğin epilasyonu tercih ettiği göz önünde bulundurulursa İzmir lazer epilasyon hakkında merak ettiklerinizi bu metni okuyarak öğrenebilirsiniz.

Erkekler için lazer epilasyonun konforu

Erkeklerde lazer epilasyon, tüyleri almak ve tekrar büyümesini önlemek için cilde bir lazer ışınının hedeflendiği bir prosedürdür. Erkekler daha kalın ve daha uzun tüylere sahip olma eğiliminde olduğundan, lazer epilasyon, tıraş bıçağı yanmasına, batık tüylere veya tıraş gibi daha yaygın epilasyon yöntemleriyle ilişkili kronik tahrişe neden olmadan, tüylerin büyümesini engelleme kabiliyeti nedeniyle bir kurtarıcı konumunda olabilir. Aynı zamanda oldukça kalıcıdır, bu da bakımı azaltır ve genel olarak daha doğal hissettirir.

Sırt gibi ulaşılması zor bir bölgeyi veya hassas bir bölgeyi tıraş etmeye çalışan herkes, bunun ne kadar zor bir iş olduğunu keşfetmiştir. Bu sebeple İzmir lazer epilasyon tüm bu zorlukların kolaylıkla üstesinden gelmeyi sağlar.

Erkeklerin lazer epilasyon yaptırabileceği vücut bölgeleri

Erkeklerde lazer epilasyon vücudun her alanına uygulanabilirken erkeklerin özellikle tercih ettiği bazı bölgeler de vardır. Ulaşılması zor oluşu nedeniyle sırt ve omuzlardaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon, minimum bakımla hazır bir görünüm için bu bölgelerdeki tüylerden kurtulmanın en iyi yolu olabilir. Boyun da erkeklerde lazer epilasyon için yaygın bir bölgedir. Hassas boyun bölgesinde jilet yanmasına yatkınsanız, lazer epilasyon tıraş bıçağına ihtiyaç duymadan keskin bir sakal kenarının korunmasına yardımcı olabilir.

Kollar, göğüs, kasık bölgesi ve koltukaltı gibi daha pek çok alan İzmir lazer epilasyon hedefindedir. Bazı erkekler tüm vücutlarına epilasyon yaptırmak isterken bazıları sadece belli alanlardaki tüylerden kurtulmak ister. Erkeklerde lazer epilasyon ile tüy sıklığından ne derece kurtulmak istendiği de tercihe bağlıdır.

Lazer epilasyon için en doğru program

En etkili lazer epilasyon rutinini sağlamak için, lazer uzmanınızla tedavi öncesi konsültasyonunuz, cilt tipinize ve tüy dökücü hedeflerinize en uygun lazer türünün belirlenmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca şu maddeleri de tartıştığınızdan emin olun: herhangi bir yara izi veya keloid oluşturma eğilimi, cildin bronzlaşmasına neden olabilecek güneşte geçirilen son dönemler, uçuklara veya genital uçuklara yatkınlık ve son olarak kullandığınız ilaçlar.

Erkeklerde lazer epilasyonun güvenli olabilmesi için güvenilir bir klinikte son teknoloji bir cihazla bu tedaviyi aldığınızdan emin olmanız gerekir. Soprano Titanium, Soprano Ice Platinum ve Soprano Ice Pretty Cool, lazer epilasyon konusunda en etkili cihazlar arasındadır. Her türlü cilt ve tüy tipinde etkili olan bu cihazlar, İstanbul lazer epilasyon cihazları arasında önemli bir konuma sahiptir.

Buz Lazer, FDA tarafından onaylanmış en yeni ve en gelişmiş lazer teknolojisine sahiptir. Cilt rengine, kıl rengine ve kıl dokusuna bağlı olarak erkeklerde lazer epilasyonun uzun süreli sonuçlar vermesi için 5 ila 7 tedavi gerektirir. Güvenli ve etkili kabul edilir ve profesyonel gözetim altında lazer epilasyon erkekler üzerinde minimal yan etkileri bulunur ve bunlar da kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. İstanbul’da lazer epilasyon yaptırmak isteyen erkekler Buz Lazer ile görüşebilir ve klinikteki deneyimli doktorlara bu prosedür ile ilgili merak ettiği her şeyi sorabilirler.

Bu Haberi Paylaşın