Ozan Tufan’dan Fenerbahçe’ye veda

Ozan Tufan, “Hissettiklerini kelimelere dökmenin ne kadar zor olduğunu şimdi anlıyorum. Bu armanın ağırlığını, çubukluyu 2015’te sırtıma geçirdiğimde anladım. Ne olursa olsun bu arma için mücadele etmekten hiç vazgeçmedim. 19 yaşında bir genç olarak geldiğim, Kadıköy’e ayak bastığım ilk andan bugüne kadar hep en iyisini vermek için çalıştım” dedi.

Fatih Terim : Kerem için Ne Dedi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Giresunspor maçında Marcao ve Kerem Aktürkoğlu arasında yaşananlarla ilgili, “Yaptırımı yapacaksak biz yapacağız. Bu kimseyi ilgilendirmez. Biz Galatasaraylılara karşı sorumluyuz. Gereğini her zaman yaptık, yapacağız. Hem Kerem’in gençliğini koruyacağız. Marcao’ya bir şey yapacaksak biz yapacağız” dedi.

Van Büyükşehir Belediyesi atletizm takımı Türkiye şampiyonu oldu

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Atletizm Geliştirme Projesi ve Bölgesel Kros finali Gaziantep’te düzenlendi. 6 kategoride 268 takımın mücadele ettiği final yarışında 51 ilden 630 sporcu kıyasıya yarıştı. Şırnak, Elâzığ, Sivas ve Gaziantep’te 4 etap şeklinde düzenlenen şampiyonada büyük bir başarıya imza atarak finale kalan Van Büyükşehir Belediyesi U16 Atletizm takımı, finallere damga vurdu. Takımlar […]