Windows 10 İle İşletmenizin Üretkenliğini Artırın

Basın Bülteni

Artık işletmeler, için en önemli detaylardan  biri zaman kavramını en iyi şekilde yönetmektir. Çünkü gelişen teknoloji beraberinde zaman kısıtlaması  da getirmiştir. Bu nedenle işletmenizi ilk olarak dijitale taşıyıp, akabinde dijital üzerinden en iyi şekilde işlerinizi yönetmeniz gerekmektedir. Bu da ancak windows 10 pro satın al ile mümkün olacaktır. sizler için farklı çözümleri bir araya getiren windows’un bu yeni sürümü sayesinde pek çok işlemi aynı anda yapabilirsiniz.

İş yerlerinin üretkenliğini artıran Windows 10 pro sürümünün özellikleri ise;

Microsoft edge; arama motoru görevi ile internetteki aramalarınıza hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Diğer tarayıcısı da aynı şekilde bu sürümün içinde mevcuttur. Ama edge hali hazırda hızlı ve etkin bir arama için geliştirilmiş olduğundan dolayı, işlerinizin daha kısa sürede bitmesine yardımcı olur. Öte yandan sizler için güvenli bir arama yapma imkanı da tanır. Bu sayede cihazlarınızı ve ofis bilgilerinizi en iyi şekilde koruma altına alabilirsiniz.

Cortana; daha az zamanda daha verimli ve  daha çok iş yapmanız için hazırlanmıştır. Programları hızlı ve etkin bir şekilde kontrol etmenize olanak sağlar. windows 10 pro lisans satın al işlemi yaptıktan sonra Windows 10 por’nun bu özelliğini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft 365 windows uygulamaları; Windows home sürümünde de yer alan bu detay sayesinde ofis içi çalışmalarınızı daha rahat bir şekilde planlayıp, optimize edebilirsiniz. Uzaktan çalışma şeklini benimseyen işletmeler için de harika bir detaydır.

Windows 10 için one note; analiz özelliklerine sahip olan one note sizler için sürekli olarak güncel tutulur. İyi bir şekilde işlerinizin planlanmasına katkı sağlar. Ev bilgisayarları, bireysel kullanıcılar ve iş yerleri için harika bir özelliktir.

Cihazlar arasında çalışma; artık uzaktan çalışma şeklinin yaygınlaşması, işletmelerin işinin aksamasına neden olmayacaktır. Çünkü uzaktan çalışma özelliği ile birden fazla cihaza aynı andan bağlanmanız mümkün olmuştur.

İşletmeniz için windows 10 satın al işlemi yaptıktan sonra tüm bu özel detaylar sizin için sunulacaktır. Siz de işlerinizin verimini artırmak adına Windows 10 pro kullanmalısınız.

Bu Haberi Paylaşın