Catering Yemek Hizmetlerinde Melek Yemek’e Güvenebilirsiniz

Basın Bülteni

Melek Yemek, 2010 Yılındaki kuruluşundan bu yana Bursa’da catering yemek hizmetleri sunan bir kuruluştur. Uzun yıllardır yapılan bu işte kazanılan tecrübe ve uzmanlık ile başarılı işlere imza atmakta ve rakipleri arasında öne çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetine verilen önem sayesinde güvenin adresi olmuş ve daimi müşterilerle çalışma imkanı bulmuştur.

Melek Yemek’in Verdiği Hizmetler

Melek Yemek, okul, hastane, öğrenci yurdu ya da iş yeri gibi toplu yaşanan yerler için kaliteli menüler hazırlar, menülere uygun yemekler yaparak gereken saatte bu kuruluşlara ulaştırır.

Toplu catering yemek hizmetleri taşıma yemek, paket yemek, özel organizasyonlar için yemek ve yerinde üretim olarak dört ayrı grupta değerlendirilebilir. Müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak bu uygulamalardan biri seçilir ve her biri başarıyla yerine getirilir.

Taşıma Yemek, Yerinde Üretim, Paket Yemek ve Özel Organizasyon Yemeği Ayrımı

Melek Yemek dört ayrı şekilde catering hizmeti verir.

Bu hizmet türlerini detaylandıracak olursak;

Taşıma yemek hizmetinde müşteri firmada yemek hizmetinden faydalanacak kişi sayısına göre yemek yapılır. Melek Yemek’in fabrikalarında yapılan yemeklerin çeşitleri firmanın bütçesine ve taleplerine göre hazırlanır. Elbette kaliteli bir menüde olması gereken özellikler de dikkate alınır. Bunun için gıda mühendisi ve diyetisyen gibi profesyonel çalışanlardan yardım alınır.

Yerinde üretim hizmet türünde yemekler müşteri firmaların mutfaklarında hazırlanır. Bu hizmetlere başlanırken Melek Yemek yetkilileri firma mutfağını inceler, eksiklikleri tespit eder. Gerekli alt yapı çalışmaları yapılıp tamamlandıktan sonra yerinde üretim hizmeti başlatılır. Yemeklerin tüketicilere kolay ve zamanında ulaşması açısından tercih edilebilecek bir çalışma türüdür.

Özel organizasyon yemekleri, düğün, nişan, sünnet, açılış, kokteyl gibi özel günlerde katılımcılara sunulacak yemeklerin hazırlanması işleri olarak özetlenebilir. Melek Yemek deneyimli ve uzman personeli ile en doğru seçimleri yaparak kaliteli yemekler üretir ve organizasyonların yemek kısmının başarısını garanti eder.

Paket yemek hizmetleri firmanın kendi fabrikalarında üretilen yemeklerin tek kişilik paketler halinde hazırlanarak müşterilere ulaştırılması hizmetidir. Yemeklerin hazırlanmasında olduğu gibi paketlenmesinde de maksimum özen gösterilir.

Firmanın Hizmet Anlayışı

Melek Yemek, kullandığı malzemelerin ve ürettiği yemeklerin en üst kalitede olmasına önem verir. Böylece yapılan yemekleri tüketen kişilerin sağlıklı beslenmesini sağlar.

Sağlıklı beslenme için dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Bunların en başında yemek yapımında kullanılan malzemelerin sağlıklı ve kaliteli olması gereğidir. Malzemelerin üretim koşulları, nakliyelerin her ürün için uygun özelliklerde yapılması, hayvansal ürünlerde soğuk zincirin kırılmamış olması gibi şartlar ürün kalitesini belirleyecektir. Melek Yemek bu konuda hassas davranır, tedarikçi firmaların düzenli olarak denetlenmesini sağlar.

İnsan grupları için üretilen yemek menülerinin insan bedeninin ihtiyaçları ve sağlığı ön planda tutularak hazırlanması gerekir. İhtiyaç duyulan protein, karbonhidrat, yağ vitamin gibi yapıların menüde dengeli olarak dağılması önemlidir. Düzenli catering hizmeti verilen yerler için her günkü yemek listesi bu denge esas alınarak yapılmalıdır. Melek Yemek, diyetisyen ve gıda mühendislerinin desteği ile en iyi menüleri hazırlamakta ve uygulamaktadır.

Melek Yemek şeffaf bir hizmet anlayışıyla bünyesinde bulunan gıda mühendislerinin yemek üretimi aşamalarını denetlemesini sağlar. Belirli periyotlarla üretilen yemeklerin laboratuvarlarda incelenmesini ve ne kadar sağlıklı olduğu konusunda gerekli raporların alınmasını sağlar.

Bu Haberi Paylaşın