Açıkhava Reklamlarınızı Medya Vadisi ile Planlayın

Basın Bülteni

Bursa Açıkhava planlama reklamlarınızın, müşterilerinize anında ulaşmasını sağlar. Trafikte ya da yaya olarak ilerleyen potansiyel müşterilerin dikkatini çekerek, bir sonraki satın alma davranışında etkin rol oynayabilirsiniz. İşletmenizi tanıtmak, yeni başlayan bir kampanyayı duyurmak, müşterilerinize kendinizi hatırlatmak, yeni açılan mağazanız hakkında bilgi vermek için tercih edebilirsiniz.

CLP Reklamcılık

Bursa Açıkhava reklamı için pek çok farklı hizmet bulunuyor. Açıkhava reklamcılığı, sokaklarda gördüğünüz her yerde karşınıza çıkabilmektedir. Bir toplu taşıma durağı ya da yolda yürürken fark ettiğiniz bir afiş de Açıkhava reklamcılığına girmektedir.

CLP reklamcılık hizmetleri arasında:

  • CLP durak,
  • CLP raket,
  • CLP silindir bulunuyor.

Bu hizmetler, görsel olarak müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Özellikle bekleme alanlarında ve şehrin en sık ziyaret edilen alanlarında yer alan reklamlar, daha akılda kalıcı olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Açıkhava Reklamcılığında Farklı Çözümler

Bursa Açıkhava reklam sistemleri içerisinde bulunan megalight hareketli ve sabit afişler de çok sık tercih edilir. Bunun nedeni, dönüşümlü reklamların insanların aklında daha çok kalmasıdır. Ürünler, şehrin farklı noktalarına konumlandırılır. Böylece göz aşinalığı artar. Elektrik direği bannerları da bir başka reklam yayma yolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Arka arkaya gelen ve aynı reklamı içeren elektrik direkleri hem yayaların hem de trafikte seyreden sürücülerin ilgisini çekecek potansiyeldedir. Açıkhava reklamcılığı hizmetinden kule board ve megaboard kiralama hizmetine kadar geniş ürün yelpazesi, reklamların doğru alıcıyla ulaşması için önemlidir.

Billboard Reklamcılık

Bilboard kiralama ve reklamcılık hizmetleri sağlanırken, reklamlarınızın bütüncül ve devamlı olması esastır. Müşteri memnuniyetinin yanında ilgi çekme ve dikkatleri tek bir yönde toplama önemlidir. Billboardlar, oldukça geniş alana sahip olduğu için, her potansiyel müşterinin ilgisini çekmektedir.

Billboard reklamcılık çeşitleri arasında:

  • Billboard,
  • Billboard Luna,
  • Billboard Plus yer alır.

Billboard hizmeti, tek bir reklamın bir çok billboard üzerine basılması olarak isimlendirilebilir. Luna billboardlar, orta refüjlerde yer alan alanların doldurulması üzerine geliştirilmiş bir çalışmadır. Billboard plus ürünleriyle, hareketli ve özel içeriğe sahip ürünlerdir. Bu ürünler yan yana yerleştirilerek, devamlılık da sağlanabilmektedir.

Metro Açıkhava Reklamcılığı

Bursa açıkhava planlama çeşitliliği arasında, insanların en çok tercih ettiği toplu taşıma araçları olan otobüsler ve metrolar yer alıyor. Metronun çok sık tercih edilmesi, reklamcılık sektörünün de buralarda gelişmesini sağlıyor. Metrolar bir noktadan diğerine ulaşım hali içerisindeki insanların dikkatlerini çekmek için en çok kullanılan yerlerdir.

Metro reklamcılığı ürünleri arasında:

  • Metro billboard,
  • Metro CLP raket,
  • Metro sabit megalight,
  • Metro poster panosu bulunuyor.

Metrolardaki istasyonların içerisine yerleştirilen bu reklamlar, insanların dikkatini çekebilecek, göz hizasında konumlandırılır. Metro içi reklam panoları da toplu taşıma sırasında sıkılan insanların göz atmasını sağlayacak ve reklamlarla daha çok ilgilenmesine fırsat sunacaktır.

Bu Haberi Paylaşın