Silent Base 802 PC Kasası yepyeni

Teknoloji

be quiet ! 2007’den beri Almanya’da PC güç kaynaklarının pazar lideri olan Silent Base 802 ‘yi piyasaya sunuluyor.

Sessiz soğutma ve esnek kullanım dengesi ile bilinen Silent Base serisine üçüncü bir öğe ekliyor. Mükemmel hava akışı.

Ses yalıtımını veya soğutma performansını en üst düzeye çıkarmak için. İki adet değiştirilebilir ön panel ve üst kapak dahil ediliyor.

Bu, Silent Base 802’yi, herhangi bir durumun ihtiyaçlarına. Esnek bir şekilde uyarlanabilen bir sistem arayan PC meraklıları için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Kasa, temperli cam yan pencere veya ses yalıtımlı. Çelik yan panel ile siyah veya beyaz renkte mevcut.

Silent Base 802’nin özel bir özelliği, amaçlanan kullanım alanına göre esnekliği.

Silent Base 802, fabrikada kapalı bir ön panel ve sessiz çalışma için. İki parçalı ses yalıtımlı üst kapak ile birlikte geliyor.

Bunların her biri, maksimum hava akışı ve artırılıyor soğutma performansı için. Dahil edilen örgü versiyonları ile değiştirilebiliyor.

Bu şekilde, ses yalıtımı veya soğutma kapasitesi en üst düzeye çıkar. Kullanıcılara en çok neye değer verdiklerini kontrol etme imkanı verir: düşük sıcaklık veya düşük gürültü.

Önceden takılıyor üç Pure Wings 2 140 mm fan (ikisi önde, biri arkada). Çok sayıda dahili sessizlik ve performans testinde deneniyor. Ve test ediliyor etkili bir fabrika varsayılan fan yapılandırması sağlıyor.

Entegre fan denetleyicisi, altı adede kadar 3 pimli fanı ve bir PWM hub işlevini destekler.

Bu, kullanıcıların soğutma kapasitesini hızlı bir şekilde ayarlamasına olanak tanır, Eğer gerekliyse. Kasanın beyaz versiyonunun başka bir özelliği daha var. Hava akışı odaklı ağ kapak, iki tonlu kontrast tasarıma sahip.

Geniş iç mekan birçok seçenek sunar

Silent Base 802, 17 Kasım’dan itibaren siyah veya beyaz renkte. 159.90 $ / 149.99 £ / 159.90 € tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla satışa sunuluyor.

Temperli cam pencereli versiyonun tavsiye edilen perakende satış fiyatı. 169.90 $ / 159.99 £ / 169.90 € ‘dur.

Bu Haberi Paylaşın