XPG, VENTO PRO 120 PWM Fanını Tanıttı

Teknoloji

Oyuncular, Espor Uzmanları ve Teknoloji Meraklıları için bir sistem. Bileşen ve çevre birimi sağlayıcısı olan XPG, bugün XPG VENTO PRO 120 PWM fanını duyurdu.

Nidec ile işbirliği içinde tasarlanan XPG , PC soğutmasında en üst noktayı arayan zeki oyuncular. PC meraklıları için özelleştirilmiştir.

Nidec’in ünlü Gentle Typhoon fan tasarımına dayanan XPG. 3,15 mm H₂O’ya kadar yüksek statik basınca sahiptir. Ve kasa içinde dolaşmak için 75 CFM hava akışını çekebilir. Bu da onu ideal bir hava girişi veya egzoz fanı haline getirir.

Nidec Başkanı ve CEO’su Masayuki Mohri. “XPG’yi VENTO PRO 120 PWM’nin lansmanından dolayı kutluyoruz. Fan tasarımımızın bunun bir parçası olmasından çok memnunuz” dedi. “Gentle Typhoon fanımızın inanılmaz soğutma yeteneklerinin yanı sıra. Oyuncuların ve diğerlerinin XPG tarafından sunulan olağanüstü performanstan keyif alacağına inanıyoruz.”

XPG VENTO PRO 120 PWM ayrıca, sorunsuz hız geçişi için anakart yazılım kontrolleri. İle fan hızını dinamik olarak ayarlamak için Darbe Genişlik Modülasyonunu. (PWM) destekleyen 4 Pimli bir konektör içerir.

Rahatlık ve gelişmiş modlama için. Birden fazla VENTO PRO 120 PWM artık tek bir birim olarak. Çalışmak üzere birbirine zincirleme bağlanabilir.

XPG , ağır iş yüklerine ve yüksek sıcaklıklara dayanmasına olanak tanıyan. Yüksek hassasiyetli Japon çift rulmanlarıyla donatılmıştır. Rulmanlar ayrıca daha sessiz çalışma sağlar.

Fan pervanesi, rahatsız edici fan gürültüsünü insan kulağına daha uygun. Daha rafine bir “titreşim tonuna” indirmek için titizlikle tasarlanmıştır. Ek titreşim önleyici lastik pedler. 2150 RPM’lik maksimum yüksek hızlı dönüş sırasında gürültüyü 28 dBA’ya kadar azaltır.

Dahası, çift titreşim azaltma yapısı ve yaylı bir alet kullanan yenilikçi bir fan motoru tasarımı. Ve motor destek mekanizması, titreşimi daha da azaltır ve azaltır.

Fanın MTTF (ortalama arıza süresi) derecesi 25 ℃ ortamda 250.000 saat. Veya 60’de 60.000 saattir, daha yüksek iç sıcaklıklara sahip alan kısıtlı yapılar için idealdir. Daha fazla gönül rahatlığı için ekstra uzun 5 yıllık garantiyle birlikte geliyor.

Kaynak: ADATA

Bu Haberi Paylaşın

21 thoughts on “XPG, VENTO PRO 120 PWM Fanını Tanıttı

 1. ergonomik olarak çok iyi. fanların kalitesi ortada zaten. tavsiye ederim.

 2. Hangi blog platformuyla çalıştığınızı merak ediyorum?
  En son sitemde bazı küçük güvenlik sorunları yaşıyorum
  ve daha güvenli bir şeyler bulmak istiyorum. Önerin var mı?

 3. hep aynı makaleye gelmiş yorumlar. değişik bir konuya yorum yapalım artık. burası uzadıkça uzamış.

 4. Fanların bilgisayar üzerinde çok etkisi var. ben anakart ve grafik kartımın fanını özellikle reybazen marka aldım. performans çok iyi. buzdolabı etkisi diyeyim 🙂

 5. bu kadar yorum yeter bencede. çok fazla oldu. beyler başka makaleye geçelim. burası sıkıştı.

 6. bana bi bilgisayar lazım. en fazla 1000 tl verebilirim. tekliflerinizi yazarsanız sevinirim.

 7. Burada çarşı pazar karışmış 🙂
  Herkes yorum yazmış. Bende yazayım dedim.
  Fan ile alakam yok ama güzel bir şeye benziyor.

  1. Evet aynen öyle olmuş. 🙂
   Bu makaleye neden bu kadar fazla yorum yapıldığını hala anlayamadık. Geri bağlantı yapmak istiyorlar desem sitelerinin bağlantısı da yok.
   Var bunda bir hayır. 🙂

Comments are closed.