XPG, VENTO PRO 120 PWM Fanını Tanıttı

Teknoloji

Oyuncular, Espor Uzmanları ve Teknoloji Meraklıları için bir sistem, bileşen ve çevre birimi sağlayıcısı olan XPG, bugün XPG VENTO PRO 120 PWM fanını duyurdu.

Nidec ile işbirliği içinde tasarlanan XPG VENTO PRO 120 PWM, PC soğutmasında en üst noktayı arayan zeki oyuncular ve PC meraklıları için özelleştirilmiştir.

Nidec’in ünlü Gentle Typhoon fan tasarımına dayanan XPG VENTO PRO 120 PWM, 3,15 mm H₂O’ya kadar yüksek statik basınca sahiptir ve kasa içinde dolaşmak için 75 CFM hava akışını çekebilir, bu da onu ideal bir hava girişi veya egzoz fanı haline getirir.

Nidec Başkanı ve CEO’su Masayuki Mohri, “XPG’yi VENTO PRO 120 PWM’nin lansmanından dolayı kutluyoruz ve fan tasarımımızın bunun bir parçası olmasından çok memnunuz” dedi. “Gentle Typhoon fanımızın inanılmaz soğutma yeteneklerinin yanı sıra, oyuncuların ve diğerlerinin XPG VENTO PRO 120 PWM tarafından sunulan olağanüstü performanstan keyif alacağına inanıyoruz.”

XPG VENTO PRO 120 PWM ayrıca, sorunsuz hız geçişi için anakart yazılım kontrolleri ile fan hızını dinamik olarak ayarlamak için Darbe Genişlik Modülasyonunu (PWM) destekleyen 4 Pimli bir konektör içerir.

Rahatlık ve gelişmiş modlama için, birden fazla VENTO PRO 120 PWM artık tek bir birim olarak çalışmak üzere birbirine zincirleme bağlanabilir.

XPG VENTO PRO 120 PWM, ağır iş yüklerine ve yüksek sıcaklıklara dayanmasına olanak tanıyan yüksek hassasiyetli Japon çift rulmanlarıyla donatılmıştır. Rulmanlar ayrıca daha sessiz çalışma sağlar.

Fan pervanesi, rahatsız edici fan gürültüsünü insan kulağına daha uygun, daha rafine bir “titreşim tonuna” indirmek için titizlikle tasarlanmıştır. Ek titreşim önleyici lastik pedler, 2150 RPM’lik maksimum yüksek hızlı dönüş sırasında gürültüyü 28 dBA’ya kadar azaltır.

Dahası, çift titreşim azaltma yapısı ve yaylı bir alet kullanan yenilikçi bir fan motoru tasarımı ve motor destek mekanizması, titreşimi daha da azaltır ve azaltır.

Fanın MTTF (ortalama arıza süresi) derecesi 25 ℃ ortamda 250.000 saat veya 60’de 60.000 saattir, daha yüksek iç sıcaklıklara sahip alan kısıtlı yapılar için idealdir. XPG VENTO 120 PRO PWM, daha fazla gönül rahatlığı için ekstra uzun 5 yıllık garantiyle birlikte geliyor.

Kaynak: ADATA

13 thoughts on “XPG, VENTO PRO 120 PWM Fanını Tanıttı

  1. Hangi blog platformuyla çalıştığınızı merak ediyorum?
    En son sitemde bazı küçük güvenlik sorunları yaşıyorum
    ve daha güvenli bir şeyler bulmak istiyorum. Önerin var mı?

  2. hep aynı makaleye gelmiş yorumlar. değişik bir konuya yorum yapalım artık. burası uzadıkça uzamış.

  3. Fanların bilgisayar üzerinde çok etkisi var. ben anakart ve grafik kartımın fanını özellikle reybazen marka aldım. performans çok iyi. buzdolabı etkisi diyeyim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir