Survivor’un karizma yarışmacısı Çağman Çatay bakın kimmiş!!

Magazin

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın sunduğu Tv8 ekranların heyecan dolu yarışması Survivor 2021’in ünlüler kadrosuna dahil olan yedek yarışmacı Çağman Çatay bakın kim çıktı! İşte tüm merak edilenler…

Ekranların merakla takip edilen yarışması Survivor 2021 ünlüler kadrosuna yeni bir yedek yarışmacı daha dahil oldu. Yarışmaya son olarak katıldı.

Instagramda 22.9 bin takipçiye sahip olan Çatay’ın hayatı da sosyal medyada büyük merak konusu oldu.

Spor eğitmenliği yapan Survivor Çağatay’ın daha önce Yetenek Sizsiniz yarışmasında yarı finale geldiği ortaya çıktı.

ÇAĞMAN ÇATAY HAKKINDA!!
Tuğrul Çağman Çatay olan, 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yedi kuşaktır İstanbul’un Eyüp ilçesinde yaşadığını belirten Çağman , aslen İstanbullu olup 2017’de Haliç üniversitesi BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu)’ndan mezun oldu.

Sporu çok seven Çağman ‘ın ilgilendiği ve yaptığı başlıca spor dalları şu şekilde; yer akrobasisi, handbalance, breakdance yoga, movement culture, basketbol, scuba diving, serbest dalış, yüzme, street workout/calisthenics, hiit workout, windsurf, yelken, masa tenisi, atletizm, parkour&freerunning, breathe hold, kule atlama, trambolin.

Spor eğitmenliği yapan Çağman , küçükken basketbol alanında okullar arası İstanbul şampiyonluğu, Türkiye 2.liği, en iyi 6.adam gibi ödüller kazanmış ve breakdans alanında 3. şampiyonluğum olduğunu belirtiyor. Ayrıca Yetenek Sizsiniz yarışmasında yarı finale kadar çıkmayı başarmış. Son olarak 2015, 2016, 2018 yıllarında Redbull Bcone top 16 dereceleri mevcut.

Bekar olan Çağman Çatay, 1.71 metre boyunda ve 67.5 kiloya sahip.

Bu Haberi Paylaşın