Gönder Bayrağı

Basın Bülteni

Direğe çekilen bayrak anlamı da taşıyan gönder bayrağı mekanların daha çok dış bölümlerinde yer alıyor. Geniş bir kullanım sahası bulunan bu bayrak modeli en kaliteli kumaş malzemeden üretiliyor. Bu sebeple özenli bir şekilde kullanıldığında performansını uzun yıllar boyu sürdürüyor. Gönder bayrağı genellikle ülkeleri temsil eden bayraklardır.

 Göndere bayrak çekimi yani direğin en üst tepe noktasına çekilmesi söz konusu olduğundan bu isimle anılıyor. Özellikle büyük ve orta ölçekli olarak üretilen bu bayrak çeşidi geçmiş yıllara göre bugün daha cazip ve ek ücretsiz fiyat tarifesi üzerinden satışa sunuluyor.

Kamu kurumları ve ticari firmalar tarafından tercih edilen bu bayrak türü talepler doğrultusunda farklı renk tonları üzerinden de üretiliyor. Sade ve karmaşık renk tonlarından garantili bir şekilde hazırlanabiliyor.

Gönder Bayrağı Üretimi

Lider bayrak modellerinden olan gönder bayrağı talepler doğrultusunda içerisinde Türk Bayrağı ve farklı ülkelere ait olan çeşitli logolar üzerinden de hazırlanıyor. Bu bayrak modelleri modern fabrika üzerinden ve profesyonel kadrolar tarafından üretiliyor.

Genellikle toplu bir şekilde üretildiğinden hem ülke içi ve hem de yurtdışı üzerinden satışa sunuluyor. Bu bayrak türlerinde kolayca yırtılma, deforme olma gibi durumlar meydana gelmez. Dolaysıyla yüksek kalite standartları üzerinden üretiliyor. Gönder bayrakları maksimum yüksekliğe kadar ulaşabiliyor. Direk uzunluğuna göre en uygun yüksek tepeye kadar çıkarılabiliyor. Bu ürünler ayrıca firmaların sektörde de prestij kazanmasında etkilidir. Kaliteli bir bayrak üretici firmasından gönder bayrakları satın alınması firmaların sektörde daha tanınır bir duruma gelmesi anlamına geliyor.

Gönder Bayrağının Fiyatları

2021 yılında gönder bayrağı her bütçeye hitap eden en uygun fiyat tarifesine sahiptir. Bu nedenle yerli ve yabancı işletmeler tarafından satın alınıyor. Sektörde meydana gelen şartlar, firmaların genel özellikleri ve bayrak ölçü ve özellikleri gibi birçok farklı türden faktörler bu bayrakların fiyat tarifesinin belirlenmesinde etkilidir. Gönder bayrağı maksimum sağlam yapıya sahip olduğundan ayrıca yağışlar karşısında da oldukça dirençlidir. Islanması durumunda dahi yeniden kurutularak uzun dönemler boyunca güvenle kullanılabiliyor.

Gönder Bayrağı Satın Alma

Bu bayrak modelini evinizin konforunda 7/24 satın alabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı ise amatör türden firmalardan uzak durmaktır. Bu gibi işletmeler üzerinden garantili bayrak satın almanız mümkün değildir. Kurumsal kimlikli firma sitesinden gönder bayrakları kolayca sipariş verebilirsiniz. Siz de güvenilir adres seçimiyle bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bu Haberi Paylaşın