İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya dünya evine mi giriyor?

Magazin

Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Gülçin Karakaya(25)’ ve İbrahim Tatlıses(68) çiftinin ilişkileri için yeni bir iddia ortaya atıldı. Hürriyet’in haberine göre; İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlilik kararı aldı. Karakaya, Tatlıses’ten beklediği evlilik teklifini aldı ve ‘Evet’ cevabını verdi. İkili, şimdi nikah için hazırlıklara başladı.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in, Gülçin Karakaya ile olan yakınlığı da dikkatlerden kaçmadı. Karakaya, sosyal medya hesabından Dilan Çıtak Tatlıses ile birlikte karesini yayınladı.

‘BU İŞ YA BİTSİN YA DA EVLENİN’
Gülçin Karakaya’nın ailesinin “Bu iş ya bitsin ya da evlenin” diye baskı yaptığı da iddia ediliyor.

İbrahim Tatlıses, verdiği bir röportajda kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile kameralar karşısına geçmiş ve ikilinin birlikte olduğu iddia edilmişti. Günlerce konuşulan konu hakkında İbrahim Tatlıses, sessizliğini bozmuş, “Kimdir Gülçin? size anlatayım” diyerek iddialara yanıt vermişti.

Tatlıses, “Gülçin Hanım benim yardımcımdır. Twitter’ıma bakar, Instagram’ıma bakar. Gülçin Hanım’a etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil” demişti. “Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda’ demediler. Şimdi ‘Gülçin kimdir?’ diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor, Gülçin de sol kolum, var mı ötesi?”

Bodrum’a giderken birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram hesabının hikaye bölümüne yükleyen Karakaya, “Biz yine yollarda” yazarak kalp emojisiyle Tatlıses’i de etiketlemişti.

Bodrum’da yaz aylarının tadını çıkaran Tatlıses, sevgili Gülçin Karakaya ile yaptığı romantik paylaşım dikkat çekmişti. Tatlıses, paylaşımına “Bodrum akşamları. Bodrum Gümüşlük’te manzara eşliğinde koronaya meydan okuyoruz. Maskelerimizi çıkarmıyoruz” mesajını eklemişti.

bodrum yollarında

Tatlıses, geçtiğimiz yıl ağustos ayında sevgilisi Gülçin Karakaya ve eski eşi Ayşegül Yıldız’la akşam yemeği yemişti. 68 yaşındaki sanatçı, ikiliyle aynı masada bir fotoğrafını paylaşıp altına şu notu düşmüştü; “Önüm arkam, sağım solum emniyette. İkisinin isminde de güller var; Ayşegül & Gülçin Hanımlar. Ayşegül Hanım, Elif Ada’mın annesi, Gülçin Hanım da yardımcım. Sırtım yere gelmez.”

bodrumda

YEDİ ÇOCUK DOKUZ TORUN
“Ben kadınsız yapamam” diyen ve birçok aşk, evlilik yaşayan İbrahim Tatlıses, yedi çocuk ve dokuz torun sahibi.

Bu Haberi Paylaşın