Halle Berry Daima Genç

Magazin

Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry, kelimenin tam anlamıyla yıllara meydan okuyor. Spor yapmayı günlük hayatının bir parçası haline getiren 54 yaşındaki Berry, karın ve bacak kası çalışırken çekilen fotoğraflarını paylaştı.

halle berry

54 yaşındaki iki çocuk annesi yıldız, yaşıtlarına kıyasla çok farklı bir görüntü sergiliyor. Sadece cildinin ışıltısıyla değil aynı zamanda kaslarıyla da. Bunu sağlayan ise düzenli olarak egzersiz yapmak elbette.

Ünlü yıldız, yaptığı egzersizleri de sık sık sosyal medya sayfasından paylaşıyor. Hatta bu paylaşımlarda takipçilerini motive edecek mesajlar da veriyor.

Halle oğlu ile spor yapıyor

Oscar ödüllü Berry, ünlülerin spor eğitmeni olarak da tanınan Peter Lee Thomas ile de çalışıyor. Son paylaşımında da onunla yaptığı çalışmaların bir dizi fotoğrafını paylaştı.

spor salonundan çıkmıyor

MESLEKTAŞLARI DA HAYRAN KALDI


Ayaklarıyla bir kum torbasına asılan Halle Berry, bacak ve karın kaslarını güçlendiren egzersizleri yaparken görülüyor. Ünlü oyuncu, bu şekilde 60 yaşına merdiven dayamasına rağmen, hala 20’li yaşlarındaki fiziğini korumasının en önemli sebebini de gözler önüne sermiş oldu.

BEĞENİ VE MESAJ YAĞDI


Berry’nin bu paylaşımına ünlü ve ünsüz takipçilerinden de çok sayıda beğeni ve mesaj geldi. Halle Berry’nin ünlü takipçilerinden biri olan Taraji P. Henson, yıldızın paylaşımlarına bakarak kendisinin daha çok çalışması gerektiğini yazdı.

oğluyla

Kendisi de ilerleyen yaşına rağmen hala fiziksel formunu koruyan Mario Lopez de mesajında Berry’nin yaptığı egzersizi ve kas gücünü beğendiğini gözler önüne serdi. Bir başka ünlü takipçisi olan Kerry Washington ise Berry’nin bu hareketleri nasıl yaptığını sordu.

Halle Berry, kimi zaman da bacak güçlendirici egzersizlerini paylaşıyor sosyal medya sayfasından. Genellikle eğitmeniyle birlikte çalışan Berry, kimi zaman da çocuklarıyla vakit geçirirken bile egzersiz yapıyor.

OĞLUYLA EGZERSİZ


Halle Berry, Fransız oyuncu Olivier Martinez ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Maceo ile birlikte yaptığı bir egzersizi de sosyal medya sayfasından paylaştı.

Bu Haberi Paylaşın