Abdullah Gürleroğlu ile Bursa OKB Tedavisi

Basın Bülteni

Psikoloji üzerine eğitim almış olan Abdullah Gürleroğlu Bursa’da terapi hizmeti veriyor. Dr. Halide Tüysüzoğlu Kliniği’nde hizmet veren psikolog mesleğindeki deneyimi sayesinde insanlara yardımcı oluyor. İnsanların travmalarından, takıntılarından, kötü huylarından ve onları mutsuz eden durumlardan kurtulmalarına yardımcı oluyor.

Bursa’nın başta Yıldırım, Osmangazi ve Nilüfer ilçelerinden gelen danışanlarına terapi uygulayarak Bursa psikolog ihtiyacının karşılanmasını sağlıyor. terapilerde diğer klinik ve psikologlara oranlara daha düşük ücretle hizmet vermesinden dolayı insanlar tarafından tercih ediliyor.

Abdullah Gürleroğlu Tarafından Verilen Hizmetler

Abdullah Gürleroğlu terapi hizmetlerini Nilüfer ilçesinde bulunan klinikte veriyor. İletişim numaralarını kullanarak veya online randevu olan kişiler ihtiyaçları olan terapi ve psikolog hizmetlerini veriyor.

Uzman psikoloğun verdiği hizmetler;

  • Evlilik Terapisi
  • Aile Danışmanlığı
  • Okb Terapisi
  • Depresyon
  • Cinsel Terapi
  • Panik Atak
  • Vajinismus

Psikolog bu terapileri bireysel ve çift terapisi şeklinde uyguluyor. Bu sayede kişisel sorunları ve çift sorunlarının anlaşılarak çözülmesini sağlıyor. Cinsel hayatlarında sorun yaşayanlar bursa cinsel terapi hizmetlerini kendileri veya çift olarak katılıp alabiliyorlar.

Obsesif Kompulsif Bozukluk Hizmeti

Genç yaşında önemli deneyimler kazanan psikolog Gürleroğlu tarafından verilen danışmanlık hizmetleri arasında obsesif kompulsif bozukluk (Okb) hizmeti de bulunuyor. Psikolog bu hizmeti takıntıları ve endişeleri sebebiyle günlük yaşamını sürdüremez hale gelen kişiler için veriyor. Bu takıntıların zaman içerisinde anksiyeteye dönüşerek daha kötü sorunlar oluşmasını engellemeye çalışıyor.

Okb sorunu olduğunu düşünenler randevu olarak terapi hizmeti alabiliyorlar. Bu terapi sayesinde psikolog takıntıların ortadan kalkmasına veya yaşam kalitesinin artırılmasını sağlamaya çalışıyor. Bu aşamada davranışçı terapi yöntemleri uyguluyor. Ancak bu terapilerin işe yaramaması durumunda ilaç tedavisine geçerek insanların Okb’den kurtulmasına yardımcı oluyor.

Evliliklerinde Sorun Olanlar İçin Evlilik Terapisi Hizmeti

Günümüzde çiftlerin büyük bir bölümü evliliklerini sürdürmekte zorluk çekiyorlar. Birbirlerini sevmemeleri, anlamamaları veya beklentilerinin farklı olması şiddetli geçimsiz sorunlarının ortaya çıkmasına neden oluyor. Psikolog Abdullah Gürleroğlu evliliklerinde sorun olanlar için Bursa evlilik terapisi hizmeti veriyor. Bu hizmet sayesinde ilişkilerin kalitesinin artırılmasını, evliliğin kurtarılmasını ve eşlerin birbirini anlamaya başlamasını sağlıyor.

Klinikte Verilen Hizmetlerin Seans Ücretleri

Randevulu olarak terapi ve danışmanlık hizmeti veren psikoloğun seans ücretleri Bursa’da yaşayan ve terapi görmek isteyen kişiler tarafından merak ediliyor. Uzman psikolog seansları için rakiplerinden daha düşük ücretler talep ediyor. Bu sayede insanların yüksek ücretler ödemeden yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmalarına yardımcı oluyor. Psikoloğun seans ücretleri 200 tl oluyor. Bu ücreti ödeyen kişiler terapi alabiliyorlar.

Online Randevu Alma İmkanı

Uzman psikologla görüşmek isteyenler randevu alarak görüşebiliyorlar. Bu randevu web sayfası üzerinden online randevu şeklinde alınabiliyor. Online randevu için iletişim bölümünden veya telefon numarasından yararlanılabiliyor. Bu sayede verilen tarihte ve saatte Nilüfer ilçesinde bulunan kliniğe gidilerek psikologla görüşülebiliyor.

Bu Haberi Paylaşın