ViewSonic’ten Ödüllü Profesyonel Monitör “ColorPro VP2776”

ColorPro VP2776 ile Sınırlara Takılmadan Tasarlayın!

 

ViewSonic, profesyonel monitörü ColorPro VP2776’yı piyasaya sundu. ColorPro VP76 serisinin ilk monitörü; tasarımı ve renk doğruluğunu bir üst seviyeye taşıyor. IF Tasarım Ödülü’ne sahip ColorPro VP2776, gelişmiş özellikleri ve yaratıcı araçları sayesinde profesyonellere mükemmel sonuçlar vaat ediyor.

 

Dünyanın önde gelen görsel çözüm sağlayıcısı ViewSonic, IF Tasarım Ödülü sahibi ColorPro VP2776 monitörü ile renkleri en doğru şekilde kullanıcısıyla buluşturuyor. Hassas renklerin göz önünde bulundurularak tasarlanan monitör, uzun süreli renk doğruluğu için yerleşik renk kalibratörüne ve Mac uyumlu geniş renk gamı içeren ColorPro Wheel özelliğine sahip bulunuyor. 

 

Tasarımcıların yoğun olarak kullandığı Adobe Creative Suite, Capture One programlarına uyumlu olan ColorPro Wheel; anında erişim ve doğru renk kalibrasyonu ile OSD ayarlarının kontrolünü mümkün kılıyor. Daha derin bir ekran deneyimi sunan çıkarılabilir ‘Manyetik Gölgeleme Başlığı’, daha yüksek kontrastlar ve daha keskin ayrıntılar için dış yansımaları başarılı bir şekilde engelliyor. VP2776; yerleşik arka aydınlatması sayesinde kameramanlar ve profesyonel renk uzmanları için karanlık oda ortamlarında da en yüksek performansı sunuyor. 

 

Geniş Renk Gamı ve Canlı Renkler İçin Pantone Onayı 

Mac ve VESA DisplayHDR™ 400 ile uyumlu olan ColorPro VP2776; 98 DCI-P3 geniş renk gamı ile kullanıcısına en canlı renkleri sunuyor. Pantone onaylı monitör; ICCSync Renk Eşleştirme Teknolojisi ile son derece hassas ve film standartında renkleri kullanıcısıyla buluşturuyor. Profesyonellerin farklı ekranlarda tutarlı renkleri görmesini sağlayan ColorPro VP2776, takım çalışmasını da kolaylaştırıyor. 

 

Her karede ve ağır çekimlerde bile net ve en ince ayrıntıları yansıtabilen ColorPro Wheel VP2776; daha uzun süreli düzenlemeler için pürüzsüz görseller ve nokta atışı renk doğruluğu sunuyor. İçerik üreticileri, Vloggerlar, video editörleri ve oyun geliştiriciler için ideal bir monitör olarak tasarlanan VP2776; Nano IPS teknolojisi ile yaratıcılığa ve tasarıma yeni bir boyut getiriyor.

 

Çalışmalara Seviye Atlatacak 

27 inç boyuta sahip monitör, 4K VESA DisplayHDR 400 Nano IPS ekranı sayesinde 2560 X 1440 çözünürlük sunarak, her bir detayın kolayca düzenlenmesini sağlıyor. Ayrıca 165 Hz'ye kadar ultra yenileme hızıyla kusursuz grafikler sunarak profesyonellere büyük kolaylık sağlıyor. 90W USB-C bağlantı noktasıyla üstün bağlantı sunan VP2776; tasarımcıların yaratıcılıklarında sınır tanımamalarının da  yolunu açıyor. 

 

ColorPro VP2776’nın Özellikleri

• 27-inç, 4K VESA DisplayHDR™ 400 Nano IPS ekran (2560 x 1440 çözünürlük)

• Uyumlu Adobe Creative Suite ve Capture One düzenleme yazılımına, genişletilmiş renk kalibrasyonuna ve OSD ayarlarına anında erişim için Özel ColorPro Wheel

• Manyetik Gölgelik ve Ekran Arkası Ortam Işığı

• 98 DCI-P3 geniş renk gamı ve ICCSync Renk Eşleştirme Teknolojisi ile son derece hassas, gerçeğe yakın renkler

• Pantone® tarafından onaylanan profesyonel renk doğruluğu

• 165 Hz'ye kadar ultra hızlı yenileme hızıyla kusursuz grafikler

• 90W USB-C bağlantı noktasıyla üstün bağlantı

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın
Başa dön tuşu