Ünlü isimler 2020’ye böyle veda etti

Magazin

Kenan’ı da isteriz
Sinem Kobal ekimde kızı Lalin’i kucağına almıştı. Taze anne yılbaşı gecesi sadece kendi fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Hayranları “Lalin ile Kenan İmirzalıoğlu’nu da isteriz” diye bastırdı. Ama karşılık alamadılar. Sinem Kobal’ın hamilelik döneminde aldığı kilolardan kurtulması da dikkatlerden kaçmadı.

İlk kez birlikte
Amine Gülşe 2019’da Mesut Özil ile nikah masasına oturmuş, kızları Eda da 30 Mart’ta dünyaya gelmişti. Çift yılbaşı akşamı ilk kez kızları Eda’nın yüzünü gösterdi.

Başakşehirli kaleci Volkan Babacan ile sunucu eşi Hilal Özdemir, 20 Temmuz’da doğan ikizleri Ayşe ve Bade ile ilk kez yeni yıla girmenin heyecanını yaşadı.

Oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, 2021’i 5.5 aylık oğlu Marsel ve eşi Cansu Tosun ile karşıladı. Bekir Aksoy martta kucağına aldığı ikinci oğlu Asil ile fotoğrafını paylaşıp altına “Noel bebeğini bacadan girerken yakaladım” yazdı!

Amerika’da baş başa
Ebru Şallı ile Eylül 2019’da evlendiği Uğur Akkuş, Türkiye’de otellerde yılbaşı eğlencesi yasaklanınca soluğu Amerika’da aldı. Çift, 2021’e Los Angeles’taki Four Seasons Otel’de baş başa girdi. Ebru Şallı sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafın altına şu notu düştü: “2020’yi yok sayıyorum. Sağlığın, sevginin ve özgür bir hayatın olduğu, bol neşeli, sahici, sarılmalı, sevmeli bir yıl diliyorum. Gerisi tam anlamıyla hikaye.”

Eski eşler bir arada
Çağla Şıkel ile Emre Altuğ 2008’de nikah masasına oturmuş, 2015’te boşanmıştı. Eski karı-koca, oğulları Kuzey ve Uzay için yılbaşını birlikte geçirdi. Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da 2019’da ayrıldığı eşi Melis İşiten ve kızı Ada ile beraberdi. Takipçileri, “Yeni yıla nasıl girerseniz, öyle geçermiş” yorumunu yaptı.

Aşkla kutladılar
Ivana Sert geçen haziranda aşk yaşamaya başladığı İzmirli Sezer Dermenci ile 2020’ye nokta koydu. Yanlarında eski eşi Yurdal Sert’ten olan oğlu Kayon Ateş de vardı. Dila Tarkan sevgilisi Dağhan Doğruer, kardeşi Sima Tarkan ise erkek arkadaşı Mark Başoğlu ile 2021’ye ‘Merhaba’ dedi. Deren Talu da yılbaşı akşamında yaz başından beri aşk yaşadığı Baran Tınaz ile baş başaydı.

Yeni yıl, yeni yaş
Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Sadakatsiz’in ‘Derin’i Melis Sezen 31 Aralık’ta çifte kutlama yaptı. Hem yeni yıla girdi, hem de yeni yaşına. 23’ündeki oyuncu pastasını keserken dans etmeyi ihmal etmedi.

Posta

Bu Haberi Paylaşın