Sevgilinin kalbine giden en kısa yol: Western Digital'dan Sevgililer Günü için hediye önerileri

Bu Sevgililer Günü’nde pek çok farklı ihtiyaca cevap olabilecek ve pek çok farklı senaryo için tasarlanmış en iyi depolama çözümü seçeneklerini değerlendirmek isteyenleri, Western Digital’ın yüksek performanslı ve yenilikçi ürünlerini keşfetmeye davet ediyoruz. Her tutkuya ve yaşam tarzına hitap eden, en son teknolojiyi pratiklikle birleştiren, özenle seçilmiş hediye seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz! 

  • Takma ve kurma endişesi olmadan daha fazla oyun oynayın ve depolayın: PlayStation®5 konsollar için resmi lisanslı olan PS5® konsollar için WD_BLACK SN850P NVMe™ SSD ile daha fazla favori oyununuzu depolayabilmek için kapasiteyi anında 4 TB’a kadar genişletebilirsiniz. Bu, seçenek, hayatınızdaki oyun tutkunları için en iyi hediye olmaya aday. 

  • Hayatınızdaki videographer için inanılmaz yüksek seri hızlar ve yüksek performans: 320 GB ve 640 GB’lık depolama seçenekleri ile sunulan SanDisk PRO-CINEMA CFexpress™ içerik kalitesini en üst seviyeye taşımak isteyen kreatif kullanıcılar için mükemmel bir seçim. Bu kart yüksek kalitede sinematik çekimler sunmak için gerekli olan performansı sağlıyor. 

 

  • Hareketli yaşam tarzınızın tamamlayıcısı: Birlikte yaşadığınız her türlü macerada size uyum sağlayacak ve en değerli anlarınızdan kalan kayıtları güvenilir bir şekilde depolayabilecek SanDisk Extreme Portable SSD V2, 500 GB’tan 4TB’a kadar optimize edilmiş depolama seçenekleriyle hiç endişe etmeden seyahat etmenizi mümkün kılıyor. Üç metreye kadar yükseklikten düşmeye karşı koruma ve IP65 suya ve toza karşı dayanıklılık sunduğu için, zorlu koşullara karşı son derece dayanıklı.  

 

  • USB Type-C™ and Type-A cihazlar arası en zahmetsiz transferler için: Ultra Dual Drive Go USB Type-C™ akıllı telefonunda “bellek dolu” bildirimi görmekten hoşlanmayanlar için 64 GB’dan 1 TB’a uzanan geniş depolama yelpazesi sayesinde ideal bir hediye alternatifi olabilir. Ultra Dual Drive Go USB Type-C™, çift yönlü USB Type-C™ konnektör ve standart USB konnektörle akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar arasında dosyaların hızlı ve kolay bir şekilde aktarılmasını sağlayan bu cihaz ile daha fazla fotoğraf çekebilir ve çektiğiniz fotoğraflara bütün aygıtlarınızdan erişebilirsiniz. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın
Başa dön tuşu