Safiye’nin büyük aşkı Naci diziye veda ediyor

Medya

Bu hafta bildiğiniz üzere birçok dizinin yeni bölümü yayınlanmadı ama kalan sağlar bizimdir diyerek bakalım neler konuşmuşuz dizilerle ilgili hafta boyunca.

Hazırsanız Masumlar Apartmanı’nda sırlarını henüz çözemediğimiz Naci ile başlayalım yolculuğumuza.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı gözümüzün bebeği, ilgiyle takip ettiğimiz dizimiz Masumlar Apartmanı’nın kadrosuna sonradan dahil olan Tansel Öngen, Naci karakteriyle hem Safiye’yi hem de izleyiciyi mutlu etti.

Büyük aşkın kahramanı Naci’nin yıllar sonra neden Safiye’nin karşısına çıktığına gelecek olursak, tahminler pek de iç açıcı değil. Neden mi?

Safiye’nin lise yıllarında büyük aşk yaşadığı ve yarım kalan aşkın kahramanı Naci’nin öldüğünü düşünürken bir anda çıkageldi “Naci Hoca” olarak Safiye’nin karşısına.

Ancak Naci evlenmiş ve boşanmış üstelik bir de kızı var. Naci’nin gelişi Safiye’yi de izleyiciyi de mutlu etti.

Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanında Naci’nin “Ölüyorum ben” dediği sahneyi izleyenlerin kafası karıştı.

Safiye tam mutluluğu bulacak, gençlik aşkına kavuşacak derken Naci’nin ölmesi halinde Safiye’nin tekrar nasıl toparlanacağını, neler yaşayacağını düşünmek bile acıtıyor içimizi.

Naci’nin kızını kendinden uzaklaştırmaya çalışması ve Safiye’ye söylediği “Bu şehre sırf seninle biraz olsun konuşabilmek için geldim. Bunca yıl dişimi sıktım durdum. Hayat beni mecbur bıraktı, duramazsın dedi, bekleyemezsin dedi” sözleri Naci’nin öleceği yönündeki iddiaları aslında destekliyor nitelikte.

Kaynak: Posta

Bu Haberi Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir