RTX Destekli V-Ray 5 Benchmark Piyasalarda

Teknoloji

Chaos Group, kullanıcıların işleme hızlarını herhangi bir CPU ve GPU kombinasyonunda hızlı bir şekilde test etmelerine olanak tanıyan ücretsiz ve bağımsız bir uygulama olan V-Ray 5 Benchmark’ı piyasaya sürdü.

V-Ray 5 Benchmark, CPU, GPU CUDA ve GPU RTX kartlarında V-Ray performansını değerlendirmek için tasarlanmış üç karmaşık test sahnesi ile piyasaya sürüldü.

Piyasaya sürüldüğünden beri, V-Ray Benchmark yeni donanım testleri için bir standart haline geldi ve sayısız kullanıcı ve gazetecinin yeni dizüstü bilgisayarların, iş istasyonlarının, grafik kartlarının ve daha fazlasının işleme performansını değerlendirmesine yardımcı oldu.

V-Ray 5 Benchmark ile bu kullanıcılar şimdiye kadarki en büyük güncellemesine erişebilir ve bu da en son teknolojiyi dünyanın en popüler oluşturucularından birine karşı değerlendirmeyi kolaylaştırır.

V-Ray 5 Benchmark’taki Yenilikler:
V-Ray 5 Performansı – En yeni V-Ray 5 teknolojisini kullanan kıyaslama işleme hızları.
Yeni RTX Test Modu – NVIDIA RTX grafik kartlarında V-Ray GPU’nun işleme performansını test edin.
Daha Ayrıntılı CPU Sonuçları – Yeni CPU bilgisi fiziksel sayım, SMT / Hyper-Threading, hız aşırtma vb. İçerir.
Donanım Hızlandırmalı GPU Zamanlama – V-Ray GPU karşılaştırması artık Windows 10’da donanım hızlandırmalı GPU planlamasının etkinleştirilip etkinleştirilmediğini algılayabilir.
Sonuçlarınızı Kaydedin ve Paylaşın – Puanları doğrudan Benchmark uygulamasında kaydedin ve sonuçların görüntülerini yerleşik ekran yakalama aracıyla paylaşın.
Basitleştirilmiş Kullanıcı Arabirimi – Yeniden tasarlanan kullanıcı arabirimi ile donanımınızı kıyaslamak her zamankinden daha kolay.
Gelişmiş Arama Sonuçları – Yeni arama seçenekleri, kıyaslama sonuçlarını cihaza, cihaz sayısına ve SMT / Hyper-Threading ayarlarına göre filtrelemeyi kolaylaştırır. Yalnızca GPU puanlarını veya hibrit yapılandırmaları kullananları göstermek için V-Ray GPU CUDA sonuçlarını da değiştirebilirsiniz.
Ücretsiz V-Ray 5 Benchmark uygulaması artık kullanılabilir.

Bu Haberi Paylaşın