Önder Hoca bize, “Başkanım ölüyorum, kendimi iyi hissetmiyorum” dedi

Sporlar

Vergi borcunu 200 milyondan 16 milyon liraya indirdik. Ankara’ya gittik, yalvardık, dua ettik… Yapanlardan Allah razı olsun. Başkalarına yapıldı ama onlar bizi gerçekten seviyorlar ve gereğini yapıyorlar. Önder Hoca bize dedi ki: “Başkanım ölüyorum, kendimi iyi hissetmiyorum.” O kişiye ne diyeyim, “öl” mü desem? O gidince öğretmenimi değiştirmek istemez miyim? Beşiktaş halkına güvenin, burada kötü adam yok.

Biz seçildiğimizde kasada 100 TL bile yoktu.

Sayın Fuat, orada olduğunuz için teşekkür ederiz. saygı duyarsın. Burada seni kıskanan eski rakipler var, yüzlerini kapatma. Bu arkadaşlarımız bizden sonra seçilse de yanlarında olacağım. Eğer onlara güveniyorsan, onlara oy ver, ben de yanlarında olacağım. Biz seçildiğimizde kasada 100 TL bile yoktu Fuat bey kazanırsanız kasada 100 milyon TL vardı. Güle güle kullan. Ama kazanamasan bile, jetonlardan getireceğin 135 milyon doları getir… söz mü?

Beşiktaş’tan Avrupa

Beşiktaş taraftarına zarar vermeden token işini yapmak istiyorum. Açlıktan öleceğiz, ama hayranları incitmeyeceğim. Merak etme. Beşiktaş kocaman, İstanbul’dan bile büyük. Anadolu Beşiktaş’la betosfer dolu. Yunanistan’da bile Beşiktaş’tan gelenler var. Avrupa Beşiktaş’tan geliyor.

Allah’ın kulları onu benden alsın!

4,9 milyar borcu var ama 600 milyonu kasada. Borç 4.3 milyar. Salgın nedeniyle yılda 500 milyon dolar kaybediyoruz. Virüsü Çin’e de ben mi getirdim? İki kimliğim var; Trabzon doğumluyum ve Beşiktaş Konvansiyonu üyesiyim. Bunlar benimle mezara gidecek. Allah’ın kulları onu benden alsın!

Bu Haberi Paylaşın