Khloe Kardashian: Görüntü üzerine baskı ve alay konusu ‘dayanılamayacak kadar fazla’

Magazin

Khloe Kardashian, filtrelenmemiş fotoğrafı sosyal medyadan çıkarmaya çalıştığını, çünkü hayranlarının belirlediği “imkansız standartları” karşılamak için “neredeyse dayanılmaz” bir baskı hissettiğini söyledi.

Reality TV yıldızı ve etkileyici İnstagramda şunları yazdı: “aslında, baskı, sürekli alay ve yargı, mükemmel olmak ve başkalarının nasıl görünmem gerektiğine dair standartlarını karşılamak için hayatım boyunca çok fazlaydı.”

Onun açıklayıcı ifadesi,” yanlışlıkla ” yayınlanan bir bikinili görüntüsünü kaldırma girişiminden sonra geldi.

Yeni post, kendini” un-rötuş ve filtresiz “videoları eşliğinde, özgün resim ne kadar güzel oldu” dedi.”

“Ama tüm yaşam için vücut imajı ile mücadele eden biri olarak, birisi sizinle gurur duyuyor, bunu başarmak için çok çalıştıktan sonra vücudunuzun zayıf ışığı altında ya da zayıf ışığı altında, çünkü yakalamanın bir fotoğrafını çektiğiniz nokta-ve daha sonra tüm dünyayla paylaşarak, kim olursa olsun, paylaşılmamasını isteme hakkına sahip olmalısınız “diye yazdı.

2007 yılında Keeping Up with the Kardashians reality şovunda ailesiyle birlikte ün kazanan 36 yaşındaki Khloe , “şişman kız kardeşi”, “çirkin kız kardeşi” olarak adlandırdığı ve “babası gerçek babası olmamalı, çünkü çok farklı görünüyor”dediği yorumları aktardı.

“Sempati istemediğini”, ancak “insan olduğu için kabul edildiğini” söyledi.

“Yalan söyleyecek değilim. Halkın benim için belirlediği imkansız standartlara uymaya çalışmak neredeyse dayanılmaz” diye devam etti.

‘Yeterince güzel değil’
“Fotoğraflarda on yıldan fazla bir süredir, her bir kusur ve kusur mikro analiz edildi ve en küçük ayrıntıya kadar alay edildi ve her gün onları dünya tarafından hatırlattım…

“Asla yargılanmaya, parçalara ayrılmaya ve ne kadar çekici olmadığını söylemeye alışmadınız, ama şunu söyleyeceğim: eğer yeterince bir şey duyarsanız, o zaman buna inanmaya başlarsınız.

“Bu, sadece kendim olmak için yeterince güzel olmadığımı hissetmek için nasıl şartlandığımın bir örneğidir.

“İyi bir filtreyi, iyi aydınlatmayı ve burada ve orada bir düzenlemeyi seviyorum.”Makyaj yapmak, tırnaklarını yapmak ya da bir çift topuklu ayakkabı giymekle aynı şey” diye açıkladı.

Bu haftanın başlarında, ekibi bikini fotoğrafını taşıyan web sitelerinin telif haklarını ihlal ettiğini ve görüntünün başlangıçta “bir asistan tarafından yanlışlıkla izinsiz” yayınlandığını söylediğinde dikkat çekti.

Twitter’a göre, fotoğraf dijital Binyıl telif hakkı yasası (DMCA) yayından kaldırma bildirimine tabidir.

Bir Twitter sözcüsü Çarşamba günü BBC News’e verdiği demeçte, “telif hakkı politikamıza göre, bir telif hakkı sahibi veya yetkili temsilcileri tarafından bize gönderilen geçerli telif hakkı şikayetlerine cevap veriyoruz” dedi.

Bunu yeniden yayınlayan bazı kullanıcılar, resmin yerini bir mesajla değiştirdiğini keşfettiler: “bu görüntü, telif hakkı sahibinden gelen bir rapora yanıt olarak kaldırıldı.”

Ayrıca Reddit’ten kayboldu ve “üçüncü bir tarafın telif hakkı iddiasına yanıt olarak kaldırıldı”yazan bir mesajla.

Ama bunun da kaldırılmasını Kardashian çabaları Diğerleri (test için kışkırttı.

Bu Haberi Paylaşın