İyi Aile Babası yeni bölüm

Ekonomi

Kanal D ekranlarının yeni sezon dizisi İyi Aile Babası sit-com formatlı bir aile dizisi.

3 Aralık günü yayın hayatına başlayan dizi ve oyuncuları merak ediliyor. Yönetmenliğini Hakan Algül’ün gerçekleştirdiği İyi Aile Babası dizisinin senaryosunu Tayfun Güneyer yazıyor. Peki İyi Aile Babası konusu nedir? İşte İyi Aile Babası oyuncuları.

İyi Aile Babası tek bir jenerasyona değil, birçok jenerasyonun sıkıntılarına dokunan bir dizi.

Ana eksende, çocuklarını büyütme derdinde olan, bir yandan da çok dominant bir kayınvalide ile karşı karşıya kalan bir çift var. Dizide sıcak, samimi dille anlatılan bir aile hikayesi anlatılıyor.

Dizide, temeli sevgiye dayanan mutlu bir aile bulacaksınız. Bu ailenin günlük, tanıdık maceralarını, problemlerini izlerken hem kendinizden çok şey görecek hem de çok şaşıracaksınız.

Bir adamın hem iyi bir evlat, hem iyi bir eş hem de iyi bir baba olma çabası temelinde kurgulanmış olan İyi Aile Babası, aile içi ilişkileri üzerine bir komedi dizisi. İzleyiciler de kendi aile yapılarından, hayattaki rollerinden kesitler bulacaklar.

Mehmet Ali karakterini canlandıran Çağlar Çorumlu, rolünü şöyle anlatıyor: “Mahallede kendi kliniği olan bir doktor. Çok yardımsever. Karısını çok seviyor, çocuklarına düşkün.

Bir de ona çok düşkün bir annesi var. Annesini üzmemek için bazen ayarlaması gereken ince çizgilerin sınırlarını kaçırıyor. Mehmet Ali, özür dilemesini, gönül almasını bilen birçok babaya, erkeğe pek çok konuda örnek olabilecek bir karakter.”

Aslı karakterini canlandıran Şebnem Bozuklu ise şunları söylüyor: “Çocuk da yaparım, kariyer de” diyen, modern Kadıköylü, işinde gücünde bir kadın. Kocası Mehmet Ali’nin ailesi Adanalı.

Kayınvalidesi hep Adanalı bir gelin istemiş. O yüzden Aslı’ya biraz tepkili. Aslı’nın kocasıyla tatlı ilişkisi, onu bu duruma rağmen ayakta tutuyor. Bu çift hayattan gol yedikleri zaman da Arife’den (Melek Baykal) baskı yedikleri zaman da hep aşklarını koruyorlar.

İyi Aile Babası oyuncuları

Çağlar Çorumlu (Mehmet Ali Pamuk)
Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk)
Melek Baykal (Arife Pamuk)
Salih Kalyon (Kerami Pamuk)
Timur Acar (Rıfkı Pamuk)
Eslem Akar (Yağmur)
Bahar Süer (Ayfer)
Berke Üsdiken (Emre Güney)
Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk)
Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk)
Beste Bereket (Aydan Hemşire)
Rukan Demir (Çilem Hemşire)

Bu Haberi Paylaşın

1 thought on “İyi Aile Babası yeni bölüm

  1. Bu dizinin çok komik olacağını düşünmüştüm ama ilk bölümde diziyi izlemeyi bıraktım.

Comments are closed.