ITV, Love Island’ın bu yaz geri döneceğini doğruladı

Medya

ITV, Love Island ‘ın son yayından yaklaşık 18 ay sonra bu yaz ekranlara döneceğini doğruladı.

Ancak yayıncı, villanın konumu gibi daha fazla ayrıntı açıklamadı.

Önceki yaz dizileri Mallorca’da gerçekleştirildi, ancak bu haftaki raporlar , ITV’nin Jersey adasını olası bir destek olarak tanımladığını ileri sürdü.

Kanal ayrıca önümüzdeki aylarda yayınlanacak bir dizi yeni dizi ve eğlence programı da duyurdu.

love island geri dönüyor

Bu yılın başlarında ITV’nin CEO’su Dame Carolyn McCall, Love Island’ı geri getirmek için “tüm seçeneklere baktıklarını” söyledi.

BBC’den Amol Rajan’a şunları söyledi: “Love Island’ı bir süredir yayında olmadığı için yayına sokmak isteyeceğiz, geçen yaz bunu yapmadık. Şu anda tüm seçeneklerimize bakıyoruz çünkü salgın bunu zorlaştırıyor. “

Love Island’ın en son dizisi, Şubat 2020’de Paige Turley ve Finley Tapp’ın kazananları taçlandırdığı kışın sona erdi. (Bir yıl sonra hala birlikteler.)

Bu dizi, koronavirüs salgınının hemen öncesinde gerçekleşti ve daha önce yalnızca yaz aylarında yayınlanan bir programın ilk kış koşusu oldu.

Dizi yayına girmediğinden beri ITV2, Love Island Australia gibi dizinin uluslararası yayınlarını yayın saatini doldurmak için yerinde yayınlıyor.

Laura Whitmore, daha önce geçen Şubat ayında ölen eski sunucu Caroline Flack’in yerine geçtikten sonra muhtemelen ev sahipliği görevine geri dönecek.

Sosyal mesafe önlemleri bu yaz yerinde kalırsa, gösterinin nasıl işleyeceği belli değil.

Bununla birlikte, hükümetin Haziran ayına kadar çoğu kilitleme kuralını hafifletme amaçlı dört adımlı planı ve koronavirüs aşısının yaygınlaştırılmasının devam eden başarısı ışığında, Covid-19 kısıtlamalarının o zamana kadar önemli ölçüde azaltılması muhtemeldir.

Bazı önlemler hala yerinde olsa bile, Strictly gibi diğer seriler yayında kalmanın bir yolu olarak günlük testler ve yarışmacı baloncukları kullandı.

Ancak salgın, TV yapımlarında önemli aksamalara neden oldu. Hem Strictly hem de Dancing On Ice, yarışmacıların Covid-19 için pozitif test yaptıktan sonra ayrıldığını gördü, ben Bir Ünlüüm Beni Buradan Çıkarın Avustralya’dan Galler’e taşındı.

Love Island, yaz programının ayrıntılarını açıkladığı için ITV’nin Perşembe günü onayladığı birkaç komisyondan biriydi.

Bu Haberi Paylaşın