Hailey Bieber ‘Kahverengi eyelinersız çıkmam’

Magazin

Hailey Bieber son yılların en popüler isimlerinden biri. Kumral saçları, buğday teni ve kahverengi gözleri nedeniyle ondan ilham alan çok fazla kadın var. Hailey’nin görünümünde en dikkat çeken detaylardan biri yumuşak makyajı ve buğulu bakışları. Bunun arkasında ise kahverengi eyeliner var.

Hailey’nin bu görünümü arkasındaki makyaj artisti Adam Burrell. Adam, Hailey’nin cilt makyajında yarı mat bitişli bir fondöten kullanmış. Yoğun kontürden kaçınan artist şeftali tonlu allık ve içten ışıltı veren highlighter ile baz makyajı tamamlamış. Hailey’nin dudaklarında ise nude tonlu bir ruj tercih edilmiş.

Gölge tonlu farı göz çevresine harmanlayan Burrell, Hailey’nin çekici bakışları için kuruklu eyeliner uygulamayı tercih etmiş, ancak siyahın kontrast etkisinden kaçınarak kahverengi tonlu bir ürün kullanmış. Kahverengi eyeliner, Hailey Baldwin’den Gigi Hadid’e kadar birçok ünlünün gizli güzellik hamleleri arasında yer alıyor.

Bakışları belirginleştiren ancak siyahın keskinliğine sahip olmayan kahve tonları daha yumuşak ama yine de şekillendirici bir görünüm için birebir.

Bu Haberi Paylaşın