GoStudent ile “Şaşırtıcı Deyimler”i Öğrenmek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı.

Online eğitim platformu GoStudent, yabancı dil öğrenmek isteyenlere, yabancı dil öğrenmenin en eğlenceli yolunu yeni dijital reklam kampanyası ile anlatıyor. 12 ülkeyi kapsayan ve şirketin tüm sosyal medya kanallarından yayınlanan reklam filmi İngilizce deyimlerle nasıl dil öğrenileceğini sıra dışı bir dille gösteriyor.

 

GoStudent, yaz aylarında özellikle yabancı dil eğitimlerine odaklanan yeni reklam kampanyası “Şaşırtıcı Deyimler” ile en çok bilinen ve kullanılan ingilizce deyimleri sıra dışı bir dille anlatıyor. Kanepeye düşen patateslerden ( couch potato: tembel kişi ), bir fincan çaydan patlayan fırtınaya ( a storm in a teacup: gereksiz drama ) kadar birçok deyimi mizahi bir dille ve ironilerle çekilen yeni reklam kampanyası ile gösteriyor.

 

Video, GoStudent yaratıcı ekibi tarafından tasarlandı, yönetmenliğini ise Jan Kalvoda ve Premysl Ponahly'den oluşan ödüllü Prag yönetmen ikilisi Wolfberg üstlendi.

 

GoStudent Türkiye Pazarlama Müdürü Burcu Uzun: "Avrupa'da olduğu gibi Türkiye’de de Matematikten sonra öğrencileri en çok zorlayan konunun yabancı dil olduğunu biliyoruz. Yeni reklamımızdaki canlı hikaye anlatımıyla gençleri kampanyamıza dahil etmeyi, onları yabancı dil, özellikle de tüm dünyada en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan İngilizce eğitimine daha da yaklaştırmayı hedefledik” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın
Başa dön tuşu