En Yeni RHA gerçek kablosuz kulaklıklar

Teknoloji

RHA, ergonomik açıdan şık TrueControl ANC olan ödüllü serisine yeni, son teknoloji gerçek kablosuz kulaklıklarını ekledi.

TrueControl ANC, kaliteli bir Qualcomm AptX ses imzasını gelişmiş aktif ve ayarlanabilir gürültü engelleme, şık ergonomik tasarım, gelişmiş bağlantı ve 20 saatlik pil ömrü ile birleştirdi. Ek olarak, kullanıcılar dinleme deneyimlerini özelleştirmek için yeni RHA Connect Uygulamasını kullanabiliyor.

KONTROL ALTINA ALMAK

İster ev ofisinizin dışındaki trafik, ister meslektaşlarınızın klavyeleri, isterse uçak motorunun gürültüsü olsun, RHA’nın aktif gürültü engelleme özelliği dış dünyayı kapatıyor. Böylece ne üzerinde çalışıyorsanız ve ne dinliyorsanız ona konsantre olabilirsiniz.

TrueControl, dış gürültüyü ortadan kaldırmak için pasif bir gürültü engelleme tasarımı ve ANC teknolojisi kullanıyor. Harici mikrofonlar çevrenizdeki dünyayı kaydeder, ardından bu sesleri anti-sesle hedefliyor.

Uygun ön sipariş çevrimiçi 4 Aralık İngiltere ve Avrupa, 11 Aralık ABD tam lansmanıyla ve £ 249,95 / 299,95 $ /€299.95 için 19 Kasım seçilen mağazalarda.

Ön sipariş müşterileri FIRSTINLINE koduyla İngiltere ve ABD’de % 20 indirim kazanıyor – £ 199.96 / $ 239.96

Bu Haberi Paylaşın

1 thought on “En Yeni RHA gerçek kablosuz kulaklıklar

  1. piyasada çok marka var. hepside kaliteli. teknoloji artık değişti. herşey nano. bu kulaklığında fazlasıyla iyi olduğunu tahmin edebiliyorum. saygılar.

Comments are closed.