Damla Danışmanlık Bakıcılık Hizmetleri

Basın Bülteni

Damla Danışmanlık güvenilir bakıcılık hizmetlerinin sürdürülebilirliği için çalışmalarını hızlandırdı.

Bakıcılık alanında yeterlilik sahibi kurumda, bakıcılık hizmetini verecek olan bakıcıların seçimi titizlikle yapılmakta. Gün geçtikçe ihtiyaç duyulan bu sektörde hızla büyüyen Damla Danışmanlık, Flipinli Bakıcı hizmeti ile de ailelere ulaşmayı hedefliyor.

Seçkin personelleri ile sektörün ihtiyaç duyduğu bebek bakıcılığı, çocuk bakıcılığı ve yaşlı bakıcılığı, hayatınızı kolaylaştıracak bakım hizmetleri ile Damla Danışmanlık, İstanbul ofisinde sizleri bekliyor.

Her bakıcı, yetenekli işe alım ekibi tarafından dikkatlice görüşülüyor ve kapsamlı bir geçmiş kimlik kontrolleri yapılıyor. Bu nedenle Damla İnsan Kaynakları aileler tarafından seviliyor ve güveniliyor.

Yakınımda çalışmaya ihtiyacı olan bebek bakıcıları olmalı, ama onları nasıl bulabilirim?

Dert etmenize gerek yok. Her şartta ve koşulda Damla Danışmanlık, size en yakın bakıcı personelini sunuyor. Söz konusu güven ve profesyonellikse tam yerindesiniz.

Bakıcılar her zaman, bireysel tercihlerinize göre çocuklarınızın rutinine ilgi çekici aktiviteler dahil  etmek için sizinle ve ailenizle birlikte çalışmakta.

Bakıcıların her biri, en üst düzeyde güvenlik ve kalite sağlama, ailenize daha fazla esneklik, daha fazla güvenilirlik getirme konusunda en yüksek standartlara sahip.

Sevdikleriniz, olağanüstü olmaktan başka bir şey olmayan ilgiyi hak ediyor. Damla Danışmanlık deneyimli, güvenilir ve şefkatli bakıcılarımız, aile üyelerinin evde yaşamasına yardımcı olmak için farklı türde evde sağlık hizmetleri de sunmakta.

Damla İnsan Kaynakları çocuklar, yetişkinler ve yaşlılar için kaliteli ev bakım hizmetleri sunmaktadır. Damla İnsan Kaynakları, kendinden daha fazlasını vermeye, daha çok önemsemeye ve işine daha olumlu bir tutum getirmeye istekli insanlarla çalışıyor.

Bu Haberi Paylaşın