Çiğdem Batur’dan “Kurtlar Vadisi” açıklaması

Medya

Necati Şaşmaz‘ın başrolde olduğu ‘Kurtlar Vadisi‘nde ‘Savcı Leyla‘ karakterine hayat veren Çiğdem Batur, ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ ismi ile yeniden ekranlara döneceği hakkındaki iddialar hakkında konuştu.

Çiğdem Batur, Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yaptı.

“urtlar Vadisi’nin ‘Savcı Leyla’sı, hakkında merak edilenlere açıklık getirdi. “Sizi bir dizi veya filmde ne zaman göreceğiz? Var mı bir proje?” sorusu yöneltilen 38 yaşındaki oyuncu, “Hep birlikte göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Çiğdem Batur, uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara döneceği konuşulan ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinde yer alacağı iddialarına ilk kez cevap verdi. Yıllar önce projede ‘Savcı Leyla’ karakterine hayat veren oyuncu, “Kurtlar Vadisi için geri dönecek misin?” sorusu üzerine, “Bu konudaki her haberde adım var fakat doğruluk payı yok” mesajını yazdı.

Çiğdem Batur, “Kurtlar Vadisi’ndeki rolünü özlüyor musun?” sorusunu ise “Hakkını vererek oynadığım her rolümle gurur duyuyorum. Özlem içinde keşke barındırır” şeklinde cevapladı. Fenomen dizinin hayranlarının, ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ ile ilgili heyecanlı bekleyişi sürüyor. Dizinin yeniden başlayıp başlamayacağına ilişkin henüz bir açıklama yok.

Bu Haberi Paylaşın