Aşk Masalı konusu ne?

Ekonomi

Aşk Masalı filmi başrollerini Algı Eke ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı romantik-komedi türünde. Eğlenceli zaman geçirmek isteyenlerin ilk tercihi olmaya hazırlanıyor.

Yıllardır patronunun oğluna platonik aşık olan Masal’ın hayatını konu alan film. Aşkın tüm hallerini izleyicisine yansıtıyor.

Peki filmin konusu ne? Filmin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Yıllardır içinde büyüttüğü aşkına kavuşmak isteyen Masal’ın hikayesini konu alan Aşk Masalıfilmi. Romantik sahneleriyle seyircisini hem hüzünlendiriyor hem de gülümsetmeyi başarıyor.

İşte filminin oyuncu kadrosu ve konusu.

Masal, patronun oğlu Akın’a yıllardır platonik bir şekilde aşıktır. Ayrıca masal hayalperest kişiliği sayesinde aşkını uzun bir süre boyunca içinde yaşar ve büyütür.

Akın ise çapkın, yakışıklı ve zengin bir adamdır. Ayrıca masal’ın farkında bile değildir ve aynı şirkette çalıştığı Cansın ile sevgilidir.

Başrollerini Algı Eke ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı. Aşk Masalı filminin oyuncu kadrosunda usta isimler boy gösterdi.

Aşka Masalı filminin oyuncuları arasında Recep Güneysu. Ayşenil Şamlıoğlu, Hazal Şenel, Ayşen Sezerel ve Kıvanç Baran yer aldı.

Kaynak: Posta

Bu Haberi Paylaşın