Anti-Aging Nedir? Nasıl Önlenir?

Basın Bülteni

Yaşın ilerlemesi ciltte çizgi, kırışıklık ve sıkılık kaybı gibi problemlerin oluşmasına neden olur. Bu gibi problemleri önlemek için cilde düzenli bir anti-aging bakım yapmak gerekir. Anti- aging bakım ise cildin yenilenmesini ve tazelenmesini sağlayan bakım ürünlerine denir.

Kısaca anti-aging yaşlanma süreçlerini yavaşlatan cildi gençleştirmek için cilde uygulanan adımlar arasında yer alır. Kişinin kimlik yaşı cilt yaşı aynı olmadığı için yaşlılık belirtileri hemen hemen her yaşta gözlemlenebilen durumlardan biri olabilir. Çevresel faktörler, cildin zamanından önce yaşlanmasına sebep olur. Zamanla bu problemler cilde yerleşerek cildin elastikiyetini (sıkılık) kaybına zemin hazırlar.

Yaşlılık belirtilerinin önüne geçmek ve cildi genç bir görünüm kazandırmak için anti-aging diğer adıyla yaşlanma karşıtı ürünlerin kullanılması tavsiye edilir. Bu noktada siz de Cosmed ürünleri ile anti-aging bakımını tamamlayabilirsiniz. Markanın en sevilen ürünü arasında yaşlanma karşıtı geliştiriliş bakım serumu bulunmaktadır. Hemen birlikte inceleyelim…

Cosmed Yoğun Yaşlanma Karşıtı Serum

Yaşlanma karşıtı geliştirilmiş olan yoğun konsantre serum, ciltteki çizgi, kırışıklık, sıkılık kaybı gibi problemlerin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Kırışıklık karşıtı bakım sağlayarak cildin kaybettiği esnekliğe kavuşmasına destek olur. Cilde doğal bir parlaklık, canlılık ve genç bir görünüm kazandırır.

Serum, cildin en alt tabakasına inen önemli bir bakım ürünüdür. Düzenli ve etkili bir bakım için düzenli kullanmak gerekir. Yaşlanma belirtilerinin en belirgin sorunu kuruluktur. Cosmed serum, ciltte kuruluk problemini gidererek cildi yumuşatır ve cildi nemlendirir.

Cosmed, anti-aging bakım ürünlerinin yanı sıra geliştirdiği farklı saç ve cilt bakım ürünleri ile de sıkça tercih edilmektedir. Cosmed güneş kremi, Cosmed şampuan gibi ürün çeşitlerini de yelpazesinde barındırır.

Siz de tüm bakım ürünlerini Dermokozmetika sitesinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özelliği ile hemen sahip olabilirsiniz.

Bu Haberi Paylaşın