TerraMaster, D2 Clone Drive Duplicator ve Muhafazası

Teknoloji

Ağa bağlı depolama (NAS) cihazları da dahil olmak üzere yenilikçi depolama ürünleri sağlamada uzmanlaşmış profesyonel bir marka olan TerraMaster, D2 Clone 2 yuvalı sürücü klonlama ve muhafazasını tanıttı.

TerraMaster D2 Clone, profesyonel içerik oluşturucular, işletmeler ve büyük miktarda depolamayı idare eden kullanıcılar için idealdir ve yedekleme ve koruma için verileri klonlamanın kolay ve hızlı bir yolunu sunuyor.

D2 Clone, saatlerce video düzenleme dosyası, medya dosyalarının yedeklerini, tüm müzik kitaplıklarını, gözetim video görüntülerini, iş verilerini ve daha fazlasını klonlayabilir.

D2 Clone, çok çeşitli marka ve modelleri destekleyen 2,5 “HDD ve SSD ve 3,5” HDD’leri destekleyen çoklu sürücü uyumluluğuna sahiptir ve disk yuvası başına 18 TB’a kadar kapasiteye sahip sürücüleri destekler.

D2 Klonu, kazara klonlamayı önlemek için kolay ilerleme izleme ve hatalı çalıştırma koruması için durum LED göstergelerine sahiptir.

Akıllı fanlı sağlam ve şık alüminyum kasa, kurulu sürücüleri her zaman soğuk tutar. Bir bilgisayara bağlandığında Doğrudan Bağlı Depolama (DAS) olarak çalışır.

Geniş çapta uyumlu bir USB-C bağlantısı kullanır ve Windows, Mac ve Linux cihazlarını destekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir