Sharon Stone, 63. doğum gününden önce siyah büstiyerle sersemletti

Magazin

Sharone Stone 60’lı yaşlarında çarpıcı ve internet bunun için burada.

Klasik gerilim filmi Basic Instinct’te süperstarlığa yükselen sarışın güzellik, Cumartesi günü Instagram sayfasında boğucu bir fotoğrafını paylaştı . Fotoğraf, Sharone Stone Dolce & Gabbana diz boyu siyah etek, uygun büstiyer ve dirsek uzunlukta eldivenler giyerken güneşi emdiğini gösteriyor.

shaeone stone 63 yaşında

Sharone Stone, başlığında İtalyan tasarımcılara “beni her zaman şımarttıkları için” teşekkür etti.

Doğal olarak, Stone’un tonlu fiziği ve ticari marka güveni, sosyal medyada övgü dolu eleştiriler kazandı. Kate Hudson, Ava DuVernay, Nancy Sinatra ve Vera Wang, görünüşünü tamamlayanlar arasında yer alırken, Call Me Kat yıldızı Leslie Jordan “Va va voom” yorumunu yaptı.

Bu hafta 63 yaşına girecek olan Stone, internetteki buharlı çekimlerle övgü toplayacak ilk kez değil. Geri içinde Aralık yazma, iç çamaşırı poz ederken, aktris “Ben hala 62’de modelleme ettiğimi sadece hayretler ama minnettar değilim”, bacaklarını gösterdi

tam 63 yaşında

Stone geçen yıl, bir oyuncu olarak ün kazanmak için çalışırken herkesin onu bir seks sembolü olarak görmeye istekli olmadığını açıkladı. 2019’da Vogue Portugal’a , film yöneticilerinin başlangıçta ekranda görünecek kadar çekici olmadığını iddia ettiğini söyledi.

Derginin kapağında üstsüz poz veren Stone, “Stüdyo yöneticileri büyük bir masanın etrafında oturup onun cinsel açıdan çekici olup olmadığını tartıştı” dedi. “Olmadığımı sandılar.”

Olumsuz görüşlerine yanıt olarak Stone, Playboy’da yarı çıplak yayınlamaya karar verdi . Bu, onu süperstarlığa fırlatmasına yardımcı olan bir karardı.

“Çalışmak istediğim için bunu biraz düşündüm, bu yüzden stratejik olarak planlanmış yarı çıplak bir Playboy çekimi yaptım . Parçaya uydum mu? Açıkçası hayır, “dedi Stone” beynini nasıl yeterince çekici görüneceğini bulmak için kullandığını “söyledi.” Yani hayır, cevap bu.

Bu Haberi Paylaşın