Selena Gomez müziğe ara mı veriyor?

Dünya Magazin

Dünyaca ünlü yıldız Selena Gomez, müziği tamamen bırakmayı planladığını söylerken, öncesinde bir albüm daha yapacağını duyurdu.

Selena Gomez, müzik endüstrisindeki varlığını sonlandırmayı düşündüğünü açıkladı. Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuk da yapan 28 yaşındaki Amerikalı yıldız, Vogue dergisine verdiği röportajda, oyunculuğa daha fazla eğilmek istediğini söyledi.

selena gomez

Hayranları, ünlü şarkıcının dördüncü solo albümünü çıkarmasını beklerken, Gomez’in açıklamaları, bunun son albümü olabileceği işareti olarak algılandı.

“İnsanlar sizi ciddiye almazken müzik yapmaya devam etmek çok zor” diyen Gomez, zaman zaman kendisine “Neden hala buna devam ediyorum” diye sorduğunu belirtti.

OYUNCULUĞA AĞIRLIK VERECEK

“Lose You to Love Me çıkardığım en iyi şarkıydı, ama bazı insanlar için bu hala yeterli değil” diyen Gomez, “Müziğimi seven çok kişi olduğunu düşünüyorum, bu nedenle minnettarım ve devam ediyorum. Ama yeni yapacağım albüm sanırım değişik olacak. Belki müzikten emekli olmadan önceki son denemem olacak” ifadesini kullandı.

Bugünlerde Hulu kanalında yayınlanan Only Murders in the Building adlı komedi dizisinde rol alan Gomez, oyunculuğa ağırlık vermek istediğini söyledi.

Bu Haberi Paylaşın