Öngörülen Yüksek Kararlılık eMMC Çözümlerini Duyurdu

Teknoloji

Gömülü depolama, yıllar süren geliştirme sürecinde aşamalı olarak olgunlaştı. Bununla birlikte, teknoloji geliştikçe, gömülü depolama ürünlerinin istikrarına yönelik pazar talepleri de artmıştır. Depolama işletmeleri, yalnızca ürünlerini ve teknolojilerini geliştirerek ve teknolojinin sınırlarını zorlayarak hızla değişen pazarın fırtınasını atlatabilirler.

2020 yılında, Longsys’in gömülü depolama markası FORESEE, yalnızca 9,0 x 7,5 x 0,8 mm boyutlarında BGA 153’te paketlenmiş kompakt bir eMMC’yi piyasaya sürdü. Bu, 11,5x13x1,2 mm’lik standart boyutların tam tersidir. Çalışma sıcaklığı -25 ° C ile 85 ° C arasında değişerek endüstriyel sınıf ürünlerde görülen standartlara ulaşır ve maksimum kapasite 64 GB’a kadar çıkabilir. Yüksek performans, düşük güç tüketimi, incelik ve çoklu kapasite için tüm pazar gereksinimlerini karşılar ve tabletler, akıllı telefonlar, akıllı hoparlörler, araç içi kameralar ve akıllı saatler gibi terminal ekipmanlarının ihtiyaçlarını karşılar.

FORESEE’nin kompakt eMMC’si, çeşitli operasyonel senaryolarda istikrarlı ve üstün performansa sahiptir. Kapanma koruma işlevi ve beklenen değiştirme işlevi, ürün güç kaybı veya dengesiz voltaj gibi aşırı senaryolarla karşılaştığında verilerin geçerli kalmasını sağlar ve herhangi bir hata oluşmadan önce verilerin değiştirilmesini sağlar. Bu, kullanıcıların tipik olarak acil durumlarda görülen bir dizi veri depolama sorunundan kaçınmasına yardımcı olur. Dahası, SMART işlevi, ürün kararlılığını sağlamak için herhangi bir zamanda bellek yongasının sağlık durumuna erişebilir.

Kararlılık, akıcılık ve daha fazlası açısından elektronik ekipman gereksinimlerine yanıt olarak, kompakt eMMC, yüksek performanslı ana kontrol yongaları ve kararlı NAND Flash yongaları kullanır. Aynı zamanda birden fazla ana platform tarafından onaylanmıştır. Dahası, kompakt eMMC, FBA (ücretsiz blok hızlandırma) yeteneğine sahiptir ve performansı artırmak için ücretsiz bloklar pSLC modunu kullanır.

Ürün, 2011’den beri faaliyette olan FORESEE gömülü depolama markası serisine yeni bir giriştir. FORESEE, temel teknolojiler için birçok patente ve IDA, FBA, dinamik denge aşınma algoritması, hata düzeltme kodu ( ECC) algoritması, bozuk blok yönetimi ve elektrik kesintisi koruma fonksiyonları. 2018 yılında, gömülü ürünler için yeni bir TB yüksek kapasite dönemini başlatan 1 TB UFS ürünlerini ilk piyasaya süren şirket oldu.

FORESEE gömülü depolama ürünleri, hem hizmet endüstrisine hem de tüketici elektroniği ürünlerine odaklanır. Kompakt eMMC’nin yanı sıra akıllı telefonlar, tabletler, set üstü kutular, dijital TV’ler, araç içi cihazlar ve IOT cihazları gibi alanlarda yaygın olarak kullanılan eMMC, eMCP, UFS, LPDDR ve ePOP ürünlerini piyasaya sürdü.

Bu modern çağda çevremizdeki her şey hızlı bir değişim geçiriyor. Bununla birlikte, değişiklikler ne olursa olsun, pazarın yüksek kaliteli depolama ürünlerine olan talebi değişmeyecektir. Bu değişimlere yanıt olarak Longsys, ürünlerinde kalite, yenilik ve istikrar konusunda ilerleme kaydetmeye kararlıdır. Bu kararlı tutum, şiddetli rekabet içinde büyümeye devam etmesini sağlar. Longsys, FORESEE ile çalışmaya ve endüstri müşterilerine yüksek performanslı ve yüksek kaliteli ürünler ve çözümler sunmaya devam edecek.

Bu Haberi Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir