Okan Karacan hastaneye kaldırıldı

Haberler

Oyuncu Okan Karacan kendini kötü hissedince Covid 19 testi yaptırdı.

Okan Karacan covid testi pozitif çıktı. Durumu kötüleşen Karacan, hastaneye kaldırıldı, durumu hakkında sosyal medyadan açıklama yaptı.

Oyuncu Okan Karacan, corona virüse yakalandı. 3 gündür karantinada olan Karacan’ın, durumu kötüleşince hastaneye kaldırıldı. Tedavisi hastanede devam ediyor.

Sosyal medya hesabında bir video yayınlayan ünlü oyuncu, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

“Herkese merhaba, nefes darlığım ve ağrılarım devam ediyor ama emin ellerdeyim. Bütün doktorlarıma teşekkür ediyorum. En kısa zamanda bu hastalığı yenip aranıza tekrar kavuşacağım. Hepinizi çok seviyorum. Arayan, soran herkese teşekkür ediyorum. Çok dikkatli olun lütfen. Tedbiri elden bırakmayın. Çok yorucu bir hastalık. İyi olup hayatımıza devam etmemiz gerekiyor. Allaha emanet olun. Dua istiyorum bol bol. Maalesef testim pozitif. Bundan sonraki süreç hastanede geçecek. Genel olarak kendimi iyi hissediyorum ama gerçekten ağır bir durum. Allah herkesin yardımcısı olsun. Kendimi iyi hissetmediğim için hastaneye gidiyorum. Sağ olsun sağlık görevlileri geldi aldılar beni. Allah’ım beni çocuklarıma bağışlasın.”

Bu Haberi Paylaşın