Müzik Dünyasına Sayısız İsim Kazandıran Kenan Doğulu’dan Yeni Bir Yetenek Daha

Magazin

Kariyeri boyunca prodüktör kimliği ile yeni yeteneklere destek veren Kenan Doğulu, yeni bir ismi daha müzik dünyasına kazandırmaya hazırlanıyor.

 

Bu güne kadar aralarında Bengü, Mert Tünay, Tahribad-ı İsyan, Duygu Soylu, Cem Pilevneli’nin de olduğu sayısız yeteneği müzik dünyasına kazandıran Doğulu, müzik tutkusunun peşinden gitmeye hazırlanan Bade’nin ilk stüdyo albümünün prodüktörlüğü üstleniyor. Berklee Müzik Koleji’nden mezun olduktan sonra stüdyo çalışmalarına yoğunlaşan Bade, ilk albümünde farklı enstrümanlar ve ritimleri buluşturarak modern ve gelenekseli harmanlıyor.

 

Doğulu Music tarafından dinleyiciyle buluşacak olan Bade’nin ilk albümü için Kenan Doğulu, pandemi süresince sanatçı ile birlikte stüdyo çalışmalarını sürdürdü. Bade’nin kendisi için bir mentor olarak nitelendirdiği Kenan Doğulu, bu ilk albüm heyecanında sanatçıya eşlik ettiği için mutluluk duyduğunu dile getiriyor. 

 

Kenan Doğulu, “Kabiliyeti ve temiz kalbiyle daha çok küçük yaşlarından beri tanıyıp hayran olduğum, son yıllarda pop müzik dünyasının kazandığı en iyi şarkıcı, besteci ve söz yazarlarından olan Bade’nin müzik kariyerinde yapacaklarını heyecanla bekliyorum. Dünya çapında çok ilgi göreceğine inandığım bir ses ve vizyona sahip olan Bade, kısa sürede kendine özel bir hayran kitlesi oluşturup dinlemeye doyamayacağımız sayısız şarkı ve harika konserlere imza atacak” dedi. 

 

Kenan Doğulu prodüktörlüğündeki “Bade” isimli EP albümünün çıkış şarkısı “Fragile” 8 Nisan’da Doğulu Music tarafından tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşacak.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın