Messi’nin Barcelona’da mutlu olduğunu hissediyor

Sporlar

Barcelona’nın eski orta saha oyuncusu, bu yıl başında, Lionel Messi’nin sözleşme durumu gibi konulardan da bahsetti.

Movistar’ın  programına konuşan Xavi, “Durumun nasıl gelişeceğini göreceğiz” dedi.

Messi’nin Barcelona’da mutlu olduğunu hissediyorum. Her şey onun sözleşmesini yenilemesine işaret ediyor ve bunu hak ettiğine inanıyorum.

Kulebet admin kiralama sektörel piyasaya uygun hizmet.

Barcelona’nın Leo’ya  Barcelona’ya ihtiyacı var ve birkaç gün içinde bu gerçekleşecek. Mutlu olmak istiyor ve Barcelona’da mutlu. Bunun olacağına eminim.”

Barcelona orta saha oyuncusu Pedri, mükemmel kulüp formunu Avrupa Şampiyonası’nda sürdürdü ve 18 yaşındaki oyuncuya övgüler yağdırdı.

Her şeyden önce 18 yaşında olması beni şaşırttı” dedi.

Kulebet sizinde bir sayfanız olsun.Kiralama burada

“Sınıftan farklı olduğunu gösteriyor. Çok sayıda nitelik ve vizyona sahip akıllı bir oyuncu… O bir yetenek ve ona bakmanız gerekiyor.”

İspanya takımının turnuva boyunca aldığı eleştirilere şaşırmadığını ifade etti.

Xavi, “Bana öyle geliyor ki, olanlar normal çünkü İspanya’nın ortamı çok kritik ve basın ile takım arasında çok az bağlantı var.

FIFA 22'de Kylian Mbappe, Paris Saint-Germain renklerini giyerek, Real Madrid'e taşınmasıyla yoğun bir şekilde bağlantılı olmasına rağmen yer alacak.
 
Birçoğu bunun, gelecek sezon için Fransa'nın başkentinde kalacağı anlamına geldiğine inanıyor, ancak bir oyuncu daha önce bir takımın formasıyla kapakta yer aldı, ancak kısa bir süre sonra kulüpleri değiştirdi.

Olimpik futbol en iyi zamanlarda tartışmalıdır. Ancak, küresel bir pandemi ile işaretlenmiş bir yıldan sonra ve kıtalararası yarışmalar şimdiden gerçekleşiyor, kulüpler oyuncularından ayrılma konusunda daha da isteksiz.

Novelbet admin kiralama yazılımsal 2021 özel sistem.

İspanyol yasaları, kulüplerin oyuncularını Olimpiyat Oyunları için serbest bırakmasını talep ediyor, ancak FIFA kuralları bunun isteğe bağlı olduğunu ve kulüplerin oyuncularının rekabet etmesine izin vermeyi reddedebileceğini belirtiyor.

Bu Haberi Paylaşın