İstanbul Nakliye Hizmetleri

Basın Bülteni

İstanbul nakliye hizmetleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Birçok açıdan fark yaratacak son derece geniş bir hizmet ağına sahibiz. Müşteri odaklı bir çalışma anlayışı ile hareket etmeye tüm sorunlarınızı çözmek adına önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Nakliye sektöründe öncü konumda olmanın da artılarını taşıyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede alacağınız hizmetleri de öğrenmiş olacaksınız. Son derece geniş bir hizmet alanımız vardır. Bu sayede tüm imkanları değerlendirmek de sizler için son derece basit olacaktır. Etkili seçenekleri değerlendirmek en iyi hizmeti almak için çok fazla seçenek yok. Özellikle taşımacılık sektöründe çok başarılı firmalar kalmadı demek mümkündür.

İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak en güvenilir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Ekibimiz her alanda en iyi hizmeti vermek adına iyi bir ekip oluşturdu. Taşımacılık, paketleme ve benzeri seçenekleri kusursuz sunuyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde tüm bu süreçleri en basit şekilde atlatabilirsiniz.

  1. Mobilya monte ve de montesi

Mobilyaların monte ve de montesi, eşyaların daha kolay taşınması adına son derece önemlidir. Eşyalar taşınacak bir şekilde de monte edilir. Sonrasında da gerekli olan yere ulaştırılınca tekrar montaj yapılır. Bu sayede daha rahat taşıma yapılması mümkün olur.

  • Ücretsiz Eksper Hizmeti

Şirketimiz eksper hizmetini ücretsiz olarak veriyor. Eksper hizmeti sayesinde, taşımacılık öncesinde gerekli olan keşif yapılır. Bu da taşımacılığın daha sağlıklı ve kısa süre içinde yapılması için gerekli olan zeminin hazırlanmasına neden olur.

  • Garantili Hizmet

Tüm hizmetlerimiz garanti kapsamı altındadır. Oluşacak maddi zararlar, garanti kapsamı altında değerlendirilir.

  • Eşya ambalajlama

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına eşya ambalajlama işlemi yapılıyor. Eşyaların en güvenilir şekilde bir yere taşınırken sahip olduğu ambalajlar olası çarpmalarda zarar görmemelerine neden olur. Bunun için patpat ambalajlar tercih edilir.

İstanbul evden eve nakliye firmaları olarak kurumsal bir hizmet vizyonuna sahip olmakta olan firmamız, geniş hizmet ağı ile sizlerin emrinde bulunmaktadır. Henüz firmamız ile çalışabilme fırsatı bulamayan kişiler arasında bulunuyorsanız, firmamızdan teklif almadan kaliteli hizmetlerimizi gözden geçirmeden anlaşma yapmamanızı tavsiye ederiz. Değerli zamanınız ve paranızı gereksiz firmalar ile çalışarak çöpe atmayın.

İstanbul nakliye hizmetleri anlamında geniş bir ağa yayılan ayrıcalıklarımız, tamda istediğiniz gibi bir hizmeti ekonomik bir şekilde alabilmenize imkân sağlamaktadır. Ev taşıma, ofis taşıma, iş yeri taşıma, eşya taşıma, malzeme taşıma, eşya depolama, eşya paketleme, nakliye ve çeşitli nakliyat hizmetlerinin her bir için sizlerde firmamızdan yardım alabilirsiniz.

İstanbul nakliyat firmaları baktığımız zaman çok fazla gibi olsa da bunlar arasında güvenilir olanları tercih etmek basit değildir. İstanbul bilindiği gibi karmaşık bir yapıda olan semttir. Bu nedenle taşınma süreçleri de zor olur. İyi bir firma tercih etmek bu anlamda önemlidir. İstanbul’un yapısını bilmek ve buna göre davranmak gerekir.  Ekip olarak İstanbul’un tüm detaylarını biliyor, bu şekilde sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bizi tercih etmek için hemen arayın.

Ev eşyası depolama hizmeti eşyalarını güvenilir alanlarda muhafaza etmeyen isteyen bireyler tarafından sıkça tercih edilen hizmetlerden birisidir. Bireyler farklı nedenlerle eşya depolama firmalarından hizmet talep etmektedirler. Bu nedenlerden bazıları;

  • Ev veya iş yerlerinde yapılan tadilat veya tamirat işlemlerinde eşyaların bir başka alanda muhafaza edilmesi gerekliliği
  • Evlilik öncesi çeyizlik eşyaların depolanması ihtiyacı
  • İş yerlerinin depolama alanlarının olmaması nedeniyle fazla malların depolanması ihtiyacı gibi sebeplerle bireyler depolama firmalarından hizmet almaktadır
Bu Haberi Paylaşın