HyperX Now Shipping Cloud II Kablosuz Oyun Kulaklığı

Teknoloji

Oyun bölümü ve oyun çevre birimi pazarında lider olan HyperX. HyperX‘in Cloud II Kablosuz oyun kulaklığı piyasaya sürdü.

Yeni kablosuz Cloud II kulaklık. Başlangıcından bu yana satılan dört milyondan fazla kulaklıkla piyasada satışlarını sürdüren. Kablolu Cloud II’nin efsanevi konforu, ses DNA’sı, performansı ve dayanıklılığı üzerine inşa ediliyor.

Ayrıca Cloud II Wireless, etkileyici, zengin ve net ses için HyperX. Özel olarak ayarlanan sanal 7.1 surround ses ve 53 mm sürücülerle donatılıyor.

Bu yeni oyun sınıfı kablosuz kulaklık 2,4 GHz’de yayın yapar. Ayrıca kablosuz olarak evden oynama, çalışma ve okul özgürlüğü için. 30 saate kadar pil ömrü ve 20 metre kablosuz menzil sunar.

Cloud II Wireless kulaklık, HyperX imzalı uzun ömürlü konfor için. Ayrıca Ayarlanabilir kafa bandı. Esnek suni deri ve yumuşak hafızalı köpük ile dayanıklı bir alüminyum çerçeve içerir.

Kablosuz kulaklık ayrıca, sesi ayarlar. Mikrofon sesini kapatmak ve mikrofon izlemeyi etkinleştirmek için sezgisel kulaklık kontrolleri. Ve gelişmiş konumsal ses için 7.1 surround ses içerir.

Bu PC, PS4 ve Nintendo Switch uyumlu kulaklık. Geliştirilmiş oyun içi ve video konferans sohbeti için arka plan gürültüsünü ve patlayıcı. Ayrıca seslerin etkilerini azaltan gürültü önleyici, çıkarılabiliyor bir mikrofon içeriyor.

Esnek mikrofon, bir LED mikrofon sessiz göstergesi. Yerleşik mikrofon izleme ve isteğe bağlı köpük pop filtresi içerir.

Cloud II Wireless, kesintisiz sohbet uyumluluğu için TeamSpeak. Ve Discord tarafından da onaylanmıştır ve HyperX’in NGENUITY yazılımıyla çalışır.

HyperX Cloud II Wireless oyun kulaklığı, artık HyperX Shop’ta ABD’de. 149,99 ABD Doları MSRP ve Kanada’da 219,99 ABD Doları MSRP fiyatına HyperX Mağazasında satışta.

Bu Haberi Paylaşın