Göltur otobüs firmasının online bilet işlemleri nasıl ve nereden yapılabilir?

Göltur Otobüs firmasının online bilet işlemleri için şu adımları takip edebilirsiniz:

  1. Göltür Otobüs’ün resmi web sitesi olan www.golturotobus.com.tr adresini ziyaret edin.
  2. Ana sayfada bulunan “Bilet Al” butonuna tıklayın.
  3. Karşınıza çıkan sayfada, nereden nereye seyahat edeceğinizi, seyahat tarihlerini, yolcu sayısını seçin ve “Bilet Ara” butonuna tıklayın.
  4. Sonraki sayfada, seçtiğiniz güzergaha ait bütün seferleri göreceksiniz. Buradan size uygun olan seferi seçin.
  5. Daha sonra, yolcu bilgilerinizi girin ve ödeme işlemini gerçekleştirin. Ödeme işlemi için kredi kartı veya banka kartınızı kullanabilirsiniz.
  6. Biletinizin onaylanmasının ardından, bilet bilgilerinizi ve seyahat detaylarınızı içeren bir e-posta alacaksınız. Ayrıca, bilet bilgilerinizi yazdırabilir veya cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Göltur Otobüs ayrıca bir mobil uygulama da sunmaktadır. Mobil uygulama üzerinden de online bilet işlemlerini yapabilirsiniz.

Göltur online otobüs bileti işlemleri hakkında herhangi bir sorunuz olursa, müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Göltur hangi şehrin otobüs firmasıdır?

Göltur otobüs firması, Türkiye’nin Denizli şehrinde bulunan bir otobüs firmasıdır. Göltür Otobüs, Denizli başta olmak üzere, İzmir, Ankara, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Adana, Antalya, Konya, Muğla ve diğer birçok şehre sefer düzenlemektedir.

Göltur otobüs firması kimindir?

Göltur Otobüs firması, 1972 yılında İsmail Kaya tarafından Denizli’de kurulmuştur. Başlangıçta sadece bir minibüsle hizmet vermeye başlayan firma, günümüzde Türkiye’nin birçok şehrine sefer düzenleyen saygın bir otobüs firmasıdır. İsmail Kaya, Göltür Otobüs’ü kurduktan sonra da uzun yıllar boyunca şirketin yöneticisi olarak görev yapmıştır. Bugün ise, Göltür Otobüs hala Kaya ailesinin yönetiminde faaliyet göstermektedir.

Bu Haberi Paylaşın
Başa dön tuşu