Gigi Hadid doğurduktan 6 ay sonra podyumlarda göründü!

Magazin

Dünyaca ünlü top model Gigi Hadid, Zayn Malik ile Khai ismini verdikleri bir kız bebek sahibi olduktan altı ay sonra, ünlü bir moda firmasının defilesinde podyuma çıktı. Hadid, süreci sosyal medya hesabından paylaştı.

gigi hadid

Bir yandan hamilelik bir yandan da pandemi yüzünden mesleğine uzun süre ara veren Hadid, geri dönüş mutluluğunu ve heyecanını gizlemedi. Hadid, sosyal medya sayfasında yaptığı paylaşımlarında hem defileden çekilen fotoğraflara hem de hazırlık sürecine yer verdi.

gigi podyumda

Hadid, ünlü bir moda firmasının defilesinde görev aldı. Koronavirüs önlemlerinin üst düzeyde olduğu defilede Hadid’in yanı sıra kardeşi Bella Hadid ve Irina Shayk’ın da aralarında bulunduğu bir grup model podyumda yer aldı.

hadid

Sağlıklı olduğu ve çalıştığı için mutlu olduğunu ifade eden Hadid, defilenin çekimlerinin yapıldığı ortamdan da söz etti. Model, çalışma ortamlarının virüs açısından güvenli olduğunu, görev alan herkesin testinin yapıldığını da ekledi.

hadid makyaj ve saç rengi

YENİ SAÇ RENGİ
Gigi Hadid, bu defile çekimi için şubat ayının son günlerinde sarı saçlarını bakır rengine boyattı. Bu sırada çekilen bir videosunu da sosyal medya hesabından paylaştı.

hadid instagram

‘BENİMLE BİRLİKTEYDİ’
Gigi Hadid, Ocak 2020’de çıktığı bir defilede çekilen fotoğrafını Instagram’da paylaşmış, “Bir yıl önce bugün. Bebeğim oradaydı” notunu yazmıştı. Ünlü model, o sırada henüz açıklamasa da kızına hamileliğinin ilk dönemlerindeydi.

hadid hamile

UZUN SÜRE SAKLAMIŞLARDI
Ocak 2020’de bir bebekleri olacağını öğrenen Gigi Hadid ile Zayn Malik, bunu uzun süre kamuoyundan saklamıştı. Araya giren koronavirüs pandemisi ve onu izleyen sosyal izolasyon süreci onların bu özel sırlarını gözlerden uzak tutmasına da yardımcı olmuştu. Hadid, online olarak konuk olduğu Jimmy Fallon’ın sohbet programında gerçeği açıklamıştı.

hadid imajı
Bu Haberi Paylaşın