Geçiş Kontrol Sistemleri – Kartlı Geçiş Sistemi Nedir?

Basın Bülteni

Metropol şehirlerde plaza vb. şirketlerin sayısı oldukça fazladır. Yüzlerce hatta binlerce çalışanın kaydını alabilmek ve çalışma performansını analiz edebilmek pek kolay değildir. Ancak iş ortamında güvenliğin sağlanması bir şirketin sorumluluğundadır. Bu nedenle doğru kararlar alarak güvenliği sağlamak önemlidir. İşte otomasyon sistemleri bu kapsamda yardımcı olacak geçiş kontrol sistemleri çözümünü sunmaktadır. Çalışanların şirket sınırları içerisinde mesai süresince bulunup bulunmadığı ise teknolojik çözümlerle rahatlıkla takip edilebilir. Özellikle kartlı geçiş sistemi sayesinde güvenlik riski tamamen ortadan kalkmış durumdadır. Sadece çalışanların sahip olduğu kart sayesinde giriş ve çıkış saatlerinin verileri kayıt altına alınabilmektedir. Bu sistemler yardımıyla sadece çalışanın kaydını almakla kalınmaz, aynı zamanda maaş hesaplamaları da yapılabilir. Ve istenilen her alanda kullanılabilmektedir.

Özel Geçiş Kontrol Sistemleri

Güvenlik sistemleri bir şirketin en temel ihtiyaçlarından biridir. Güvenli bir iş ortamı oluşturmak verimin de artmasını sağlayacaktır. Her şirketin mutlaka kullanmak isteyeceği geçiş sistemlerinin ise üst düzey güvenliğin ilk basamağı olduğu söylenebilir. Şirketler için geçiş kontrol sistemleri çok çeşitli olduğundan her alan için özel çözümler sunulmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

  1. Otopark geçiş sistemleri
  2. Turnikeli geçiş sistemleri
  3. Parmak izi geçiş sistemi
  4. Kartlı geçiş sistemi

Her sistem özel otomasyon teknolojisiyle tasarlanmaktadır. Ve sadece geçiş hakkı tanımlanan kişilerin geçişleri kabul edilmektedir. Bu ürünlere ulaşabileceğiniz firmalardan biri ise Sensormatic’dir. Firma profesyonel destek ve uygun fiyat garantisi ile ihtiyacınız olan çözümlere ulaşmanızı sağlamaktadır.

Kartlı Geçiş Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Teknolojik açıdan altın çağın yaşandığı dönemde gelişen teknoloji her alanda kendini göstermiştir. Modern güvenlik sistemleri de teknolojiyle gelişen sistemler olarak dikkat çekmektedir. Şirketlerin kurumsal statüde tanınması için de yenilikçi teknolojilere açık olmaları oldukça önemlidir. Bu nedenle şirketlerin tercihi kartlı geçiş sistemi kullanma yönündedir.

Otomasyon teknolojisiyle tasarlanan bu ürünün, özel yazılım sayesinde kontrol ve yönetim avantajı bulunur. Şirket çalışanlarının bu sistemi kullanabilmeleri içinse tanımlanan özel kartlara ihtiyacı vardır. Sistem kartlar sayesinde çalışır. Şirket giriş veya çıkışların yanı sıra her yere bu sistemler kurulabilir.

Kartlı Geçiş Sistemi Fiyatları

Genelliklepiyasanın rekabetçi ortamında sadece fiyatlar ele alınır. Ancak bu durumun aksine üst düzey performans hedeflendiğinden geçiş sistemlerinde fiyat unsuru ikinci planda yer alır. Hedef performansın sağlanması, ayrılan bütçenin ne kadar gerekli olduğunu kanıtlamaktadır. Kartlı geçiş sistemi fiyatları için hem performans hem de bütçe bakımından en uygun tutarlar ise Sensormatic tarafından alıcılara sunulmaktadır.

Profesyonel Destek Sensormatic’te

Beğendiğiniz ve iş ortamınız için en doğru olduğunu düşündüğünüz sistemleri dikkatle incelemeniz önemlidir. Satın alma aşamasına geldiğinizde ürün hakkında Sensormatic firmasından destek talep edebilir dilerseniz birebir görüşme başlatabilirsiniz. Böylece ürün satın alma öncesi ve sonrasında sunulan profesyonel destek çözümleriyle şirketiniz için en uygun sistemleri temin edebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaşın